تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31419
تاریخ انتشار: ج, 1398/05/25 - 22:41
امام جمعه پارس آباد مغان امروز از طریق تریبون نماز جمعه اين شهر صراحتا از خداحافظي و رفتنش طي دو هفته آينده خبر داد.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام سيد سعيد رشادی 25 مرداد ماه سالجاري در خطبه هاي نمازجمعه پارس آباد مغان كه در مصلاي امام خميني (ره) برگزار شد، صراحتا از رفتنش خبر داد.

وي با بيان اينكه تا یکی دو هفته آینده از محضر مردم شریف شهرستان پارس آباد مغان مرخص خواهم شد، گفت: از زماني كه در پارس آباد بودم مردم اين شهرستان را مردمی مومن و متدین دیدم. مردم این شهرستان مردم حسینی با سطح فکری بالا هستند که همیشه در نمازجمعه و مراسمات باشکوهي خاص حضور پیدا می کردند.

 امام جمعه پارس آباد تاکید کرد: در هر جایگاه دیگری که باشم نسبت به رسیدگی مشكلات مردم عزیز مضایقه نخواهم کرد.

رشادي با اعلام اينكه دشمن از ساده لوحی برخی افراد برای تخریب شخصیت های دینی و مذهبی استفاده می کند، بر لزوم هوشیار مردم تاكيد كرد و ائمه جمعه را عامل وحدت بین مردم و مسئولین بيان كرد.

رشادي در ادامه با گرامي داشت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به کشورمان افزود: آزادگان عزیز ما در زمان اسارت، نماد صبر و استقامت بودند که با تحمل سختی ها و دشواریهای دوران اسارت برای ایران اسلامی سربلندی و سرافرازی به ارمغان آوردند.

وي با تبريك فرا رسيدن عید غدیر خم، اين عید را بزرگ‌ترین عید اسلام عنوان کرد و گفت: مهم‌ترین پیام غدیر اتحاد بین مسلمین و پیروی از ولایت و رهبری در جامعه اسلامی است.

خطيب نمازجمعه پارس آباد ادامه داد: اگر امامت نبود انسجام و وحدت بین مسلمانان به‌وجود نمی‌آمد.

رشادي همچنين به ۳۰ مرداد روز جهانی مسجد اشاره كرد و گفت: مسجد مظهر اقتدار و عزت مسلمانان است و باید جوانان را تشویق به مساجد کرد.

وي در خصوص ازدواج آسان تصريح كرد: امروز متاسفانه افزایش آمار طلاق بسیار خطرناک و نگران کننده است و ترویج ازدواج آسان باید در بین خانواده‌ها نهادینه شود.

گفتنی است، حجت الاسلام رشادی متولد سال ۱۳۴۴ در شهرستان مرند است و از سال ۱۳۶۳ وارد حوزه علمیه قم شد.

وي به مدت ۵ سال امامت جمعه شهرستان هشترود و از 6 خرداد ۹۴ طی حکمی از سوی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه كشور، به عنوان امام جمعه شهرستان پارس آباد مغان معرفی شد.

///

///

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر