تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31424
تاریخ انتشار: ش, 1398/05/26 - 13:17
در پی اعتراض تعدادی از کارگران و پیمانکاران شهرداری پارس آباد در جهت مطالبه حق و حقوق و معوقات خود،رئیس کل دادگستری استان اردبیل از نزدیک با کارگران و پیمانکاران معترض دیدار کرد.

به گزارش آران مغان، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل که به منظور معارفه رئیس دادگستری پارس آباد به این شهرستان سفر کرده بود، در جریان حضور در این شهرستان متوجه اعتراض و تجمع تعدادی از کارگران و پیمانکاران شهرداری پارس آباد جهت مطالبه حق و حقوق و معوقات خود روبروی فرمانداری شد.

وی به محض اطلاع از این موضوع در جمع کارگران معترض حضور یافت و ضمن دعوت آن‌ها به آرامش، با فراخواندن شهردار و صدور دستورات لازم، مشکلات آن‌ها را بررسی کرد.

این اقدام رئیس کل دادگستری اردبیل که در مدت زمان کوتاهی شکل گرفت، به تسویه معوقات کارگران و پیمانکاران شهرداری پارس آباد تا اردیبهشت ماه منجر شد.

عتباتی همچنین نسبت به تسویه کامل معوقات این افراد دستور فوری صادر کرد تا یک بار دیگر ورود یک مقام قضایی حل مشکلات کارگری را تسریع و تسهیل نماید.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر