تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31448
تاریخ انتشار: ش, 1398/06/02 - 13:51
همزمان با نخستین روز از هفته دولت چندین طرح برق‌رسانی، مخابرات و فناوری ارتباطات و پروژه‌های مسکن مددجویان بهزیستی در شهرستان پارس‌آباد مغان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش آران مغان، در اولين روز از هفته دولت چندین طرح و پروژه برق‌رسانی و و چندین پروژه حوزه مخابرات و فناوری ارتباطات و پروژه‌های مسکن مددجویان بهزیستی در شهرستان پارس‌آباد مغان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

فرماندار پارس‌آباد در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان پارس‌آباد مغان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، اظهار داشت: اتحاد و انسجام در شهرستان پارس‌آباد عامل اصلی در توسعه منطقه است و ما امسال با اتحاد مسئولان و مردم توانسته‌ایم به موفقیت‌های بزرگی همچون بهره‌برداری از شهرک گلخانه‌ای 1500 هکتاری، راه‌اندازی بیمارستان شهدا، واگذاری 520 هکتار از اراضی پایاب سد خدا آفرین و رفع تصرف 38 هکتار از اراضی ملی و تبدیل شدن اصلاندوز به شهرستان دست یابیم.

علی علایی در ادامه در آیین افتتاح پروژه برق‌رسانی و تقویت برق محلات شهرستان پارس‌آباد نیز از افتتاح 18 طرح برق‌رسانی و احداث پست برق با اعتباری بالغ بر 3.5 میلیارد تومان خبر داد و افزود: همه این پروژه‌ها با تلاش دستگاه‌های اجرایی در مدت 5 ماه گذشته اجرایی و آماده خدمات‌رسانی به مردم شریف شده‌اند و در حال حاضر 18 طرح برق‌رسانی و به ویژه پست برق با اعتباری حدود 3.5 میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وي با بیان اینکه امروز شاهد افتتاح و بهره‌برداری از 3 طرح بهزیستی بودیم، گفت: امروز در اولین از هفته دولت شاهد افتتاح و بهره‌برداری از چندین طرح و پروژه بهزیستی و به ویژه افتتاح مسکن مددجویان، مهد کودک در مسکن مهر و پایگاه سلامت روان اجتماعی با اعتباری بالغ بر 1850 میلیون ریال بودیم و امسال 39 مهد کودک و 14 مسکن مدد جویی در شهرستان پارس‌آباد مغان افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد با اشاره به اینکه امروز هرچه داریم مدیون ایثارگری‌ها و از خود گذشتگی‌های شهدا هستیم، تصريح کرد: اگر امروز جایگاهی داشته و توفیق خدمت به مردم برای مسئولین فراهم شده است همه در سایه خون پاک شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید از این امانت بزرگ و با ارزش صیانت نموده و در راستای خدمت به مردم و تکریم آن‌ها قدم برداریم.

ديدار مسئولان با امام جمعه و فرماندار شهرستان پارس آباد، تجديد ميثاق با شهدا و گلباران مزار شهداي آق مزار از جمله برنامه هاي انجام شده در اولين روز از هفته دولت در پارس آباد بود.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر