تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31450
تاریخ انتشار: د, 1398/06/04 - 01:48
برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستاني روز يكشنبه در سينما انقلاب پارس آباد تجلیل شدند.

به گزارش آران مغان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبيل در این مراسم گفت: هدف از برگزاری جشنواره کتابخانه رضوی توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و آشنایی با سیره ائمه معصومین به‌ویژه امام رضا (ع) است.

پروانه رضاقلی‌زاده با بيان اينكه در برگزاری جشنواره  کتابخوانی رضوی نهاد کتابخانه ها گام بزرگی در ترویج کتابخوانی برداشت، به تعداد آنلاين شرکت‌کنندگان کتاب‌خوانی رضوی در سه شهرستان پارس آباد، بیله‌سوار و گرمی اشاره كرد و افزود: در بخش آنلاین بیش از ۴ هزار و ۱۹۴ نفر و در بخش مکتوب ۲ هزار و ۴۲ نفر شركت كننده از اين شهرستانها حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه پارس آباد بیش‌ترین تعداد شرکت‌کننده در این جشنواره را داشت، گفت: شهرستان پارس آباد مغان در بخش آنلاین ۲ هزار و ۶۸۸ نفر و در بخش مکتوب هزار و ۱۴۲ نفر شرکت‌کننده داشت که از این تعداد ۲۱ نفر مورد تجلیل قرار گرفتند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل ادامه داد: از شهرستان بیله‌سوار یک هزار و ۵۸ نفر در بخش آنلاین و ۶۵۰ نفر نیز در بخش مکتوب شرکت کرده بودند که ۱۷ نفر برگزیده شدند و از شهرستان گرمی نیز ۴۴۶ نفر در بخش آنلاین و ۲۵۰ نفر در بخش مکتوب شرکت نموده بودند که ۷ نفر برگزیده شدند و از یک نفر نیز به‌عنوان برگزیده کشوری در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی تجلیل شد.

در آيين اختتاميه این مراسم، از منتخبین نهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی شهرستان‌های پارس آباد، بیله‌سوار و گرمی در سه بخش کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تجلیل شد.

در اين مراسم از خانواده شهید حسن محبوبی نيز تجليل بعمل آمد و در پايان به قيد قرعه به يكي از شركت كنندگان حاضر در اين مراسم كمك هزينه سفر به مشهد مقدس اهدا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر