تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31457
تاریخ انتشار: پ, 1398/06/07 - 10:52
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: در ادامه خدمات رسانی اردوی جهادی بسیج دانشجویی، ۲۰۰ نفر از مردم روستاهای پیریواتلو و عبدالرضاآباد ضمن معاینه، داروی رایگان دریافت کردند.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوری اظهار داشت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر رفع محرومیت گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان پارس‌آباد مغان با اکیپ تخصصی پزشکی در راستای محرومیت‌زدایی به مناطق محروم و حاشیه شهر شهرستان پارس‌آباد اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این اردوهای جهادی در روستاهای پیریواتلو و عبدالرضاآباد(قره قباق حسنخانلو) برگزار می‌شود، افزود: اکیپ پزشکی در کنار بسیج دانشجویی با برپای اردوهای جهادی خود در روستاهای پیریواتلو و مجیدآباد شهرستان پارس‌آباد مغان نسبت به ویزیت رایگان و اهدای داروی رایگان روستاییان و مردم محروم اقدام کردند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد از ویزیت و اهدای داروی رایگان به ۲۰۰ نفر از روستاییان خبر داد و گفت: ویزیت رایگان مردم در مناطق محروم با اعزام پزشک به صورت تیمی به مناطق دورافتاده انجام گرفته و در صورت نیاز تخصصی و نبود امکانات لازم، بیماران به مراکز درمانی مجهزتر ارجاع می‌شوند.

نوری افزود: اعزام گروه‌های پزشکی به مناطق محروم که توسط سازمان بسیج دانشجویی شهرستان پارس‌آباد انجام می‌شود، در راستای بهره‌مندی مردم این مناطق از خدمات بهداشتی و درمانی انجام می‌شود و خدمات مختلفی از جمله معاینه پزشکی، تزریقات و پخش دارو را به صورت رایگان در مناطق محروم و روستایی انجام می‌دهند.

وی با تاکید بر اینکه مردم مناطق محروم از طرح ویزیت رایگان بسیج استقبال خوبی می‌کنند تصریح کرد: یکی از اولویت‌های اساسی ما ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم است و همواره مردم مناطق محروم و روستایی نیز از طرح ویزیت رایگان بسیج استقبال خوبی می‌کنند.

///

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر