تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31462
تاریخ انتشار: پ, 1398/06/07 - 23:56
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد از توزیع ۱۱۷۰ حلقه لاستیک در بین رانندگان ناوگان حمل و نقل كالا و مسافر پارس آباد و اصلاندوز خبر داد.

به گزارش آران مغان، یوسف آذری در نشست با مدیران شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر شهرستان پارس آباد اظهار داشت: اين تعداد لاستيك طی پنج ماه اول سالجاری بین رانندگان ناوگان حمل و نقل كالا و مسافر شهرستانهاي پارس آباد و اصلاندوز توزیع شده است.

وي با بیان اینکه توزیع لاستیک سهمیه در جهت حمایت از رانندگان پارس آبادي همچنان ادامه دارد، افزود: در مدت یاد شده بیش از ۱۰۸ هزارتن کالا در این شهرستان توسط ۱۳ شرکت فعال در بخش حمل و نقل کالا و بار جابجا شده است.

آذري با اشاره به جابجايی ۶۲ هزار نفر مسافر در شهرستان پارس آباد گفت: این میزان مسافر توسط ۵ شرکت فعال در بخش حمل و نقل مسافر با ۶۵ دستگاه اتوبوس و ۴۵ دستگاه سواری پلاک عمومی بین شهری جابجا شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد در ادامه افزود: در قالب طرح تابستانی، راهداری نظارت ویژه ای بر عملکرد شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر شهرستان انجام مي دهد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با متخلفان بر اساس کمیسیون ماده 11 و 12 برخورد جدي می شود.

آذری تصريح كرد: راهداران شهرستان پارس آباد در قالب ۴ اکیپ، عملیات رفع افتادگی شانه راه محور سربند به زیوه ، حریم زنی راه اصلی پارس آباد به سربند ، لکه گیری آسفالت در راه روستایی پارس آباد - گوشلو به تکچی ، گوشلو به ملاکندی و بیوک خانلو به روستای قره داغلو، اصلاح گاردریل های معیوب و صدمه دیده و نصب گاردریل جایگزین را در 5 ماه گذشته انجام داده اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر