تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31471
تاریخ انتشار: ش, 1398/06/09 - 09:50
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: در راستای تجهیز ماشین آلات این شرکت 4 دستگاه کمباین گوجه فرنگی به ارزش 240 میلیارد ریال خریداری شد.

به گزارش آران مغان، جلال گلچین اظهار داشت: این نوع کمباین ها ساخت کشور ایتالیا می باشد که برای اولین بار توسط شرکت کشت و صنعت مغان وارد کشور شده و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در افزایش بهره وری کشت و صنعت مغان را ضروری دانست و گفت: کمباین های برداشت گوجه فرنگی خریداری شده آخرین مدل تولید کمباین در سال 2019 توسط شرکت تخصصی ایتالیایی  هستند و یکی از پیشرفته ترین کمباین های موجود حال حاضر در جهان می باشد.

مدیرعامل کشت و صنعت مغان افزود: این دستگاه ها توانایی تشخیص گوجه نارس در دو مرحله را دارند که در نوع خود بی نظیر است.

گلچین، بازده برداشت این کمباین ها را 80 تن در ساعت (یک هکتار در ساعت) عنوان کرد و گفت: برای خرید 4 دستگاه از این کمباین ها 240 میلیارد ریال هزینه شده است و در حال حاضر نیز تکنیسین های ایتالیایی در حال آموزش نحوه استفاده از کمباین ها به پرسنل کشت و صنعت مغان هستند.

نائب رئیس کشت و صنعت مغان تصریح کرد: با ادامه روند خرید و تجهیز کشت و صنعت مغان به ماشین آلات پیشرفته روز دنیا و استفاده از تکنولوژی های روز جهان در صنعت کشاورزی میزان بهره وری این شرکت به شکل قابل توجهی افزایش یابد.

 

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر