تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31477
تاریخ انتشار: د, 1398/06/11 - 10:49
مدیر عامل انجمن اهدای عضو ایرانیان گفت: استان اردبیل در شناسایی بیماران مرگ مغزی رتبه اول کشور را دارد و مردم شهرستان پارس آباد در اهدای عضو پیشقدم است.

به گزارش آران مغان، مجید محمد غریبانی در مراسم رونمایی از وب سایت رسمی انجمن اهدای عضو ایرانیان شعبه اردبیل در سالن کنفراس نظام پزشکی گفت: سالانه در کشور بیش از 8 هزار بیمار دچار مرگ مغزی می شود که از این تعداد تنها یک هزار بیمار اهدای عضو را می پذیرند.

 

مدیر عامل انجمن اهدای عضو ایرانیان افزود: اهدای عضو یک حرکت فرهنگی برای کمک به بیماران نیازمند برای ادامه زندگی است و امیدواریم این فرهنگ سازی موجب کمک به سایر بیماران برای ادامه زندگی باشد.

 

وی یادآور شد: استان اردبیل در شناسایی بیماران مرگ مغزی رتبه اول کشور را دارد و مردم شهرستان پارس آباد در اهدای عضو پیشقدم است.

 

غریبانی خاطر نشان کرد: مردم شهرستان پارس آباد با پیوستن به نهضت اهدای عضو توانسته اند رکود کمک به بیماران نیازمند را به دست آورند.

 

مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان افزود: اقدام های اهدای اعضای افراد مرگ مغزی در استان اردبیل صورت می گیرد تا از ارسال بیمار فوت شده به مرکز جلوگیری شود.

 

غریبانی تصریح کرد: فرهنگ سازی اهدا عضو در استان نیازمند همراهی عموم مردم را دارد تا بتوانیم قدم های محکم برای کمک به بیماران نیازمند برداشته شود.

منبع: شبستان

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر