تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31501
تاریخ انتشار: ي, 1398/06/24 - 11:21
مدیر کانون زبان ایران شعبه پارس آبادمغان گفت: با پایان دوره تابستانه و همزمان با سراسر کشور، ثبت نام کلاس های کانون زبان در این شهرستان برای ترم پاییز شروع شده است.

به گزارش آران مغان، مسئول کانون زبان ایران مرکز آموزشی پارس آباد مغان از آغاز ثبت نام کلاسهای زبان انگلیسی برای ترم پاییز خبرداد و گفت: همزمان با سراسر کشور نامنویسی ازعلاقه مندان تا تاریخ  03/07/98  در این مرکز آموزشی ادامه خواهد داشت.

حمیده قبادی با بیان اینکه کانون زبان ایران اولین و معتبرترین مرکز آموزش زبان در خاورمیانه و وابسته به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می باشد، افزود: علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و بهره مندی از کلاسهای کانون قبل از انقضای مهلت تعیین شده و با مراجعه حضوری به دفتر کانون و یا تلفن 32721611 اقدام نمایند.

وی ساعات نام نویسی را 10 صبح الی 18 عصر اعلام کرد و گفت: کلاسهای خواهران و برادران بصورت مجزا و در فضای مناسب آموزشی و با استفاده از اساتید برجسته و دوره دیده کانون زبان ایران برگزار می شود.

مسئول کانون زبان ایران مرکز آموزشی پارس آباد مغان تصریح کرد: این کلاسها در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان دایر می شود و کلاسهای ترم پاییز از 3 مهر ماه شروع می شود.

قبادی خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به آدرس کانون زبان ایران واقع در خیابان امام خمینی روبروی بیمارستان امام خمینی (ره) روبروی مخابرات شهید قندی جنب مدرسه عفت (استعدادهای درخشان) مراجعه و نامنویسی کنند.

مزایای تحصیل در کانون زبان ایران عبارتند از:

- اعطای مدرک معتبر

- آزمون های پایان ترم آنلاین (برای جلوگیری از اضطراب ناشی از استرس آزمون)

- بهره مندی از اساتید برجسته و دوره دیده

- بازدید آنلاین از کلاسهای کانون توسط کارشناسان دفتر مرکزی کانون زبان ایران

- استفاده از تخفیف 100 در 100 کانون برای زبان آموزان نفر اول کلاس

- استفاده ازتخفیفات فرهنگی برای فرزندان همکاران آموزش وپرورش وخانواده شهدا وایثارگران

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر