تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31512
تاریخ انتشار: س, 1398/06/26 - 19:50
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی برای نسل جوان از اجراي ۷۵ عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در شهرستان پارس آباد خبر داد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوري روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس شهرستان پارس آباد اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا، ویزیت رایگان بیماران و تجویز دارو در مناطق محروم، واکسیناسیون دام سبک، اجرای طرح همگام با کشاورز، برپايي ميز خدمت، افتتاح غسالخانه و اجراي برنامه هاي فرهنگي و ورزشي را از جمله برنامه‌های مهم هفته دفاع مقدس در این شهرستان است.

وی، غبارروبی و عطرافشاني مزار شهدا، سرکشی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، همایش رزمندگان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس، برپايي عصر شعر دفاع مقدس و ايستگاه صلواتي و برگزاری نشست‌های بصیرتی را از دیگر برنامه‌های این هفته عنوان کرد.

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد با تاكيد بر فضاسازی و نصب پلاکارد و بنر در سطح شهر و سردرب ادارات در هفته دفاع مقدس، از تخفيف 20 درصدي عوارض شهرداري و همچنين بخشودگي 100 درصدي جرائم مالياتي در صورت اصل پرداخت ماليات توسط شهروندان در اين هفته خبر داد.

نوري در ادامه مهمترین برکات هشت سال دفاع مقدس را ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار جهانی عنوان كرد و گفت: 31 شهریور یادآور ایثارگری‌ها، فداکاری‌ها و از جان گذشتگی‌های رزمندگان اسلام و شهدای گرانقدری است که آسایش و آرامش و امنیت جامعه را براي كشورمان به ارمغان آوردند و همه ما باید همت و تلاش کنیم تا ادامه دهنده خون پاک شهدا باشیم.

فرماندار شهرستان پارس آباد نيز در اين جلسه با تاکید بر اهمیت برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های هفته دفاع مقدس در اين شهرستان گفت: ادارات و نهادهای شهرستان باید همکاری و اقدامات لازم در برگزاری هرچه بهتر هفته دفاع مقدس به کار گیرند تا برنامه هاي این هفته نسبت به سال هاي گذشته پررنگ تر ديده شود.

علي علايي به وضعیت کنونی کشور و فشار اقتصادی که بر مردم و قشر ضعیف جامعه تحمیل شده، اشاره كرد و آن را حاصل تلاش های خبيثانه و عوام فریبانه دشمنان دانست و بر لزوم خدمت بي منت مسئولان به مردم تاكيد كرد.

هفته دفاع مقدس از روز ۳۱ شهریور ماه آغاز و تا ۷ مهرماه ادامه خواهد داشت.

///

///

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر