تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31531
تاریخ انتشار: د, 1398/07/01 - 23:13
معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: امروز دشمن از طریق جنگ اقتصادی معیشت مردم را نشانه گرفته که قطعا با اتحاد و انسجام و تبعیت از رهبری در این عرصه نیز دشمن را شکست خواهیم داد.

به گزارش آران مغان، غلام‌عسگر کریمیان در همایش رزمندگان شهرستان پارس‌آباد اظهار كرد: هفته دفاع‌ مقدس فرصتی مناسب برای بيان رشادت هاي رزمندگان و تبیین ناگفته‌های دوران هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان کشور است.

وي با بيان اینکه قدرت و اقتدار امروز کشور را مدیون خون شهدا، رزمندگان و خانواده هاي شهدا هستیم، گفت: به بركت همين فرهنگ عاشورايي و وجود جوانان انقلابي، ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پدافند غیرعامل کشور در ادامه افزود: امروز ماهیت جنگ تغییر کرده و دشمن از طریق ابزار رسانه‌ای و جنگ اقتصادی معیشت مردم را نشانه گرفته است که قطعا با اتحاد و انسجام و تبعیت از رهبری در این عرصه نیز دشمن را شکست خواهیم داد.

كريميان با اشاره به اينكه مردم‌داری، توجه به معنویت و خدمت مخلصانه باید اصلی‌ترین وظیفه مسئولین قرار گیرد، گفت: در چهار دهه اخير مردم در جايگاهشان بنحو احسن به وظايفشان عمل كرده اند و حال وظيفه مسئولين نظام حاكميتي است كه با استفاده از منابع غني، چه از لحاظ نيروي انساني و منابع هنر مديريت خودشان را نشان دهند.

فرمانده سابق سپاه عاشورا استان آذربايجان شرقي تصريح كرد: امروز يكي از اولویتهاي اصلي دشمن، ایجاد نبرد امنیتی و نبرد نرم است که با هدف جنگ اقتصادی، ضربه زدن به معیشت مردم، ایجاد شکاف ملی و دو قطبی کردن کشور، بحران مدیریت و ايجاد نااميدي در جامعه طراحي شده است.

در اين همايش فرماندار شهرستان پارس آباد نيز با تاکید بر اینکه امروز هر چه داریم به برکت رشادت ها و مجاهدت های رزمندگان دوران دفاع مقدس بوده است، گفت: هشت سال مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام در برابر قدرت‌های جهان امروز بزرگی و عظمت را به ملت و مردم ایران هدیه کرده است.

علي علايي به اجتماع گسترده مردم شهرستان پارس آباد در هشتم محرم اشاره كرد و وحدت و انسجام اعضاي شوراي تامين و مسئولین پارس آباد در تصمیمات مهم و مصالح عمومی را الگوی شهرستانهای استان دانست كه به نحو احسن در سالهای اخير لمس شده است و قطعا اين روند ادامه خواهد داشت.

همایش رزمندگان شهرستان پارس‌آباد روز دوشنبه يك مهرماه با حضور مسئولين شهرستاني، فرماندهان نظامي و انتظامي و خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و اقشار مختلف مردم ولایی پارس‌آباد در مصلی امام خمینی‌(ره) این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر