تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31536
تاریخ انتشار: س, 1398/07/02 - 23:15
همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی در شهرستان پارس آباد مغان اجرا شد.

سرهنگ پاسدار حسن نوري در گفت‎وگو با خبرنگار آران مغان اظهار داشت: روز سه شنبه دوم مهر ۹۸ همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی در شهرستان پارس آباد اجرا شد.

وي با اشاره به برنامه‌های اجرا شده در سومین روز از هفته دفاع مقدس، گفت: بمناسبت گرامیداشت اين هفته در قالب طرح مشق احسان با مشاركت ستاد اجرايي فرمان امام (ره) و بسيج سازندگي تعداد 200 کیف و لوازم التحریر مدرسه برای دانش‌آموزان بی‌بضائت و نیازمند اهدا شد که در مجموع این اقلام با اعتبار 3 میلیونی تهیه شده بود.

فرمانده سپاه ناحیه پارس‌آباد برگزاری نشست‌های بصیرتی، ديدار با خانواده شهدا، واكسيناسيون رايگان دام سبك روستاييان، طرح همگام با كشاورز، برگزاري يادواره شهداي بخش اسلام آباد و مسابقات ورزشي را از ديگر برنامه‌های سومين روز هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان عنوان كرد و افزود: در اجراي طرح واكسيناسيون دام سبك عليه بيماري تب برفكي كه توسط شبكه دامپزشكي و بسيج سازندگي پارس آباد انجام شد، حدود 300 هزار دام سبك در روستاها و قشلاقات شهرستان پارس آباد رايگان واكسينه شدند.

نوري با اشاره به طرح همگام با کشاورز نيز گفت: اين طرح با همكاري بسیج مهندسین، اداره جهاد کشاورزی و بسیج سازندگی شهرستان پارس آباد در راستای تامین امنیت غذایی اجرا می‌شود تا کشاورزان منطقه به افزایش بهره‌وری محصولات راهبردی دست یابند.

انتهای پیام/

ارسال نظر