تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31541
تاریخ انتشار: پ, 1398/07/04 - 20:02
مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل از فعالیت مجدد مرکز پزشکی قانونی شهرستان مرزی اصلاندوز پس از 7 سال تعطیلی خبر داد.

به گزارش آران مغان، حامد پورعزیز اظهار کرد: پزشکی قانونی شهرستان اصلاندوز در سال ۸۳ با به‌کارگیری پزشک معاضدتی پاره وقت شروع به‌ کار کرد که سال ۹۱ به دلیل مشکلات شخصی و درخواست پزشک وقت جهت قطع همکاری با سازمان، مرکز اصلاندوز به حالت تعطیل در آمد.

وی افزود: سال ۹۵ علی‌رغم پیگیری‌های مستمر در خصوص راه‌اندازی مجدد مرکز در اصلاندوز با توجه به موقعیت جغرافیایی این منطقه و نبود پزشک بومی و غیربومی در آن شهر و علی‌رغم مکاتبات لازم با مسؤولان استانی و شهرستان مربوطه، امکان جذب پزشک میسر نشد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل ادامه داد: بعد از ۷ سال تعطیلی مرکز و مشکلات به‌وجود آمده در راستای خدمت‌رسانی و تسهیل در امورات مربوط به پزشکی قانونی به مردم اصلاندوز، خوشبختانه مراحل جذب و آموزش پزشک معاضدتی انجام و دکتر بنیادی به‌عنوان پزشک قانونی این شهرستان معرفی شد.

پورعزیز در خصوص ساختمان مرکز پزشکی قانونی اصلاندوز گفت: با توجه به نبود ساختمان پزشکی قانونی در اصلاندوز، مکان ارائه خدمت موقتاً در محل مطب شخصی پزشک معرفی شده خواهد بود.

وی تصریح کرد: با رایزنی و پیگیری‌های انجام شده با مسؤولان استانی و شهرستانی قول مساعد در خصوص تحویل زمین جهت احداث ساختمان برای پزشکی قانونی آن شهرستان با استفاده از بودجه استانی داده شده است.
انتهای پیام/

ارسال نظر