تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31556
تاریخ انتشار: ش, 1398/07/13 - 13:52
مسوول ستاد بازساری عتبات و عالیات شهرستان پارس آباد گفت: موکب حضرت فاطمه زهرا(س) شهرستان پارس آباد از 15 مهر ماه در شهر کربلا از زائرین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) پذیرایی می‌کند.

به گزارش آران مغان، یوسف روزگاری اظهار کرد: برای اولین بار موکب حضرت فاطمه زهرا(س) شهرستان پارس آباد جهت پذیرایی و ارائه خدمات به زائرین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از ۱۵ الی ۲۹ مهرماه سال‌جاری در شهر کربلا معلی مستقر می‌شود.

وی افزود: در طول فعالیت این موکب در شهر کربلا روزانه ۵۰۰ پرس صبحانه، یک هزار پرس نهار و یک هزار پرس شام در بین زائرین اربعین توزیع خواهد شد.

مسؤول ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان پارس آباد با اشاره به برپایی ایستگاه‌های جمع‌آوری نذورات مردمی در سطح شهرستان، تشریح کرد: تاکنون با مشارکت مردم خیر و حسینی شهرستان پارس آباد بیش از ۳۰۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شده است.

روزگاری با قدرانی از مشارکت‌ دستگاه‌های دولتی و کمک‌های مردمی، بیان کرد: در سال گذشته ۸۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی به موکب استان اردبیل جهت پذیرایی از زائرین حسینی ارسال شده بود.

وی به کمک‌های مردم حسینی شهرستان پارس آباد برای بازسازی عتبات عالیات اشاره کرد و گفت: در سال گذشته ۳۰ میلیون تومان برای بازسازی عتبات عالیات توسط مردم شهرستان کمک شده است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال ۱۰۰ میلیون تومان جمع‌آوری شود.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر