تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31562
تاریخ انتشار: د, 1398/07/15 - 23:41
فرماندار پارس آباد گفت: موکب حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) شهرستان پارس آباد در کربلای معلی با مشارکت ۱۰ میلیارد ریالی مردم این شهرستان برپا شد.

به گزارش آران مغان، علی علایی گفت: موکب حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در کربلای معلی با مشارکت 10 میلیارد ریالی مردم شهرستان پارس آباد برپا شد.

فرماندار شهرستان پارس آباد تصریح کرد: این موکب روزانه به 4 هزار نفر از زائران اربعین حسینی خدمات مختلفی را ارائه خواهد داد.

وی افزود: هزینه های این مشارکت برای تامین زیر ساخت ها، امکانات و تجهیزات حدود 6 میلیارد ریال و برای کالاهای مصرفی نیز 4 میلیارد ریال صرف شده است.

علایی اذعان داشت: 45 نفر از خادمان حرم حسینی که از جوانان و متدینین این شهرستان برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی برای این موکب اعزام شده اند.

فرماندار شهرستان پارس آباد ادامه داد: این موکب در محل تل زینبیه در جوار حرم مطهر امام حسین (علیه السلام) قرار دارد و یک افتخار حسینی برای شهرستان پارس آباد است.

این مقام مسئول افزود: این اولین حضور موکب شهرستان پارس آباد در کربلای معلی است که خادمی زائران اربعین حسینی نصیب این شهرستان می شود.

علایی یادآور شد: تقویت روابط فرهنگی، انجام امور خیرخواهانه و اسکان و پذیرایی از زائران اربعین حسینی از مهمترین امور انجام شده در این موکب خواهد بود.
انتهای پیام/ شبستان

ارسال نظر