تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31566
تاریخ انتشار: ش, 1398/07/27 - 20:14
كوثر يزدان پرست از اعضای نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز دو پارس آباد دیپلم افتخارِ مسابقه بین‌المللی نقاشی «مونتانا» کشور بلغارستان در سال ۲۰۱۸ را از آن خود کرد.

به گزارش آران مغان، برگزیدگان مسابقه بین المللی نقاشی کشور بلغارستان اعلام شد که در این میان دو عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل با دریافت دیپلم افتخار در شمار برگزیدگان مسابقه بین‌المللی نقاشی «مونتانا» کشور بلغارستان در سال ۲۰۱۸ قرار گرفتند.

مدیرکل کانون استان اردبیل در این خصوص گفت: در تداوم موفقیت‌های اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون استان در جشنواره‌های مختلف بین‌المللی، از بین ۳ برگزیده کشوری مسابقه بین‌المللی نقاشی «مونتانا» کشور بلغارستان با موضوع «موسیقی و رقص‌های مردم من» ۲ دیپلم افتخار سهم اعضای استان اردبیل شد.

زعفر احدزاده ضمن تبریک این موفقیت به نام‌آوران این عرصه، تصریح کرد: روند موفقیت‌های اعضای کانون استان چشمگیر بوده و در این مسابقات که با شرکت ۳۴ کشور جهان و ۲۰۱۱ اثر برگزار شد، آناهیتا ایمانی ۱۱ ساله از مرکز ۲ کانون اردبیل و کوثر یزدان‌پرست ۱۴ ساله از مرکز ۲ کانون پارس‌آباد، موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.

لازم به توضیح است، از بین ۶۴۰ اثر ارسالی کانون به این مسابقه، مرکز آفرینش‌های هنری کانون استان اردبیل با ارسال ۶۱ اثر نقاشی کودک و نوجوان خود، افتخارآفرینی کرده و در ماهه‌ای سپری‌شده از سال جاری، ۱۱ عضو نیز در عرصه‌های بین‌المللی موفق به کسب دیپلم افتخار و رتبه شدند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر