تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31578
تاریخ انتشار: چ, 1398/08/01 - 18:48
دارنده مدال برنز کشتی فرنگی قهرمانی جهان به عنوان سرپرست، همراه تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی امید عازم مسابقات جهانی خواهد شد.

به گزارش آران مغان، با توجه به تغییرات صورت گرفته در چارت تیم‌های ملی کشتی قرار است افشین بیابانگرد، دارنده مدال برنز کشتی فرنگی قهرمانی جهان به عنوان سرپرست تیم‌های اعزامی به مسابقات جهانی تیم‌های ملیکشتی آزاد و فرنگی امید کشورمان را همراهی کند تا در روند ثبت‌نام و امور مربوط به مسابقات مسئولان تیم را کمک کند.

همچنین حمید سوریان، نایب رئیس فدراسیون کشتی نیز در این سفر ملی‌پوشان را همراهی خواهد کرد با این تفاوت که سوریان با تیم فرنگی عازم بوداپست خواهد شد و بیابانگرد 2 روز زودتر راهی مجارستان می‌شود.

رقابت‌های کشتی زیر 23 سال قهرمانی جهان (امید) روزهای 6 تا 12 آبان ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود که اعضای تیم ملی کشتی آزاد بامداد شنبه، چهارم آبان ماه به عنوان نخستین گروه، تهران را به مقصد بوداپست ترک خواهند کرد.

افشین بیابانگرد اصالتا اهل شهرستان پارس آباد استان اردبیل می باشد که در کارنامه خود مدال نقره رقابتهای کشتی قهرمانی آسیا و مدال برنز رقابت جهانی و بازیهای آسیایی را نیز دارد.
انتهای پیام/

ارسال نظر