تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31589
تاریخ انتشار: چ, 1398/08/08 - 00:18
یادواره شهدای دانش آموزی با محوریت شهید بهنام محمدی 36000 شهید دانش آموز در شهرستان مرزي پارس آباد مغان برگزار شد.

به گزارش آران مغان، یادواره شهدای دانش آموزی با محوریت شهید بهنام محمدی و سی وشش هزار شهید دانش آموز در شهرستان پارس آباد برگزار شد.

مسؤول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه پارس آباد در يادواره شهداي دانش آموزي كه در مسجد امام حسن (ع) پارس آباد برگزار شد، اظهار کرد: امروز تهدید جدی انقلاب اسلامی آسیب فرهنگی است و دشمنان تلاش می‌کنند نسل جوان را از اعتقادات و مبانی فرهنگ اسلام دور کنند از این‌رو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نسل جوان را در برابر تهدید‌های دشمنان بیمه می‌کند.

حجت الاسلام پیمان آفاری با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام در مقابل دشمن با تکیه بر ایمان به خدا، وحدت و حرکت در مسیر ولایت ایستادگی کردند،گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین دانش آموزان ضروری است.

مسؤول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه پارس آباد زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و آشنایی نسل جدید با آرمان‌های انقلاب و امام راحل(ره) و تجدید بیعت با ولایت فقیه را از اهداف برگزاری یادواره‌های شهدا دانست.

 آفاری تصریح کرد: دانش آموزان دیروز در سنگر جنگ سخت تا پای جان از کیان انقلاب اسلامی دفاع کردند و نسل امروز وظیفه دارند با پایبندی به اصول وارزش‌های انقلاب اسلامی و بصیرت در جنگ نرم  ادامه دهنده راه شهیدان باشند.

گفتني است، يادواره شهداي دانش آموزي در شهرستان پارس آباد با همکاری اداره آموزش و پرورش و حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت ولیعصر (عج) سپاه اين شهرستان برگزار مي شود.

///

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر