تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31595
تاریخ انتشار: چ, 1398/08/08 - 20:49
عباس جنگی مرنی، میراث دار یک شرکت دولتی بحران زده است که ضعف محسوس مدیریتی آن در سه سال اخیر و حواشی ناشی از پرونده های فساد مالی ...

به گزارش آران مغان به نقل از تابناك، دوره مدیریتی اصغر سلیمان زاده در شرکت آب منطقه ای اردبیل و کشف بی سابقه پرونده های فساد مالی و بازداشت تعدادی از مدیران و کارکنان، مدتهاست این شرکت را در صدر اخبار رسانه های محلی قرار داده است.

هر چند مدیرعامل سابق این شرکت تلاش کرد تا به قصد اصلاحات و با اعمال تغییرات در سطوح مدیریتی میانی و شهرستانها به اصطلاح «زمان» خریده و تغییر در سطح عالی مدیریت شرکت را بدین سبب به تاخیر بیندازد اما سرانجام قرعه به نام او افتاد و امروز در مراسمی عباس جنگی مرنی بر کرسی مدیرعاملی شرکت آب منطقه ای اردبیل تکیه زد.

///

گفته می شود اصغر سلیمان زاده در جریان انتقال حقابه استان اردبیل از رودخانه ارس به آذربایجان شرقی نقش اساسی ایفا کرده و به زعم عموم، دین خود را در قامت مدیرعاملی شرکت آب منطقه ای اردبیل به استان خود(آذربایجان شرقی) ادا کرد و به همین سبب نزد مردم استان بالاخص مغان،خاطره ناخوشایندی از خود بر جای گذاشت.

آن طور که پیداست، مدیرعاملی اصغر سلیمان زاده بر شرکت آب منطقه ای اردبیل در برهه زمانی خاص، محصول لابی و هماهنگی مقامات وقت وزارت نیرو(چیت چیان) و استاندار وقت اردبیل(مجید خدابخش) با همراهی برخی نمایندگان مجلس بود تا پروژه انتقال آب ارس به استان آذربایجان شرقی بدون مانع و مقاومتی و با کمترین هزینه سیاسی به سرانجام برسد.

http://www.tabnakardebil.ir/files/fa/news/1398/8/8/539885_699.jpg

باید پذیرفت که عباس جنگی مرنی، میراث دار یک شرکت دولتی بحران زده است که ضعف محسوس مدیریتی آن در سه سال اخیر و حواشی ناشی از پرونده های فساد مالی و نیز فقدان شروع و اجرای یک پروژه و تکمیل حتی یک فقره از پروژه های قبلی، کار او را به مراتب سخت کرده است.

اما در این میان آنچه که مایه تعجب و شگفتی است، حضور معنادار و کم سابقه 5 نمانیده از 7 نماینده استان به استثنای صدیف بدری و ولی ملکی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل است؛ تعداد پرشمار نمایندگانی که حتی در مراسم تودیع و معارفه استاندار نیز کنار هم جمع نشدند!

گفتني است، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل آب منطقه‌ای اردبیل روز چهارشنبه 8 آبان با حضور معاون آب و آبفای وزارت نیرو و مسؤولان استانی و نمایندگان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات اداره اب اردبیل برگزار شد و طي آن از زحمات اصغر سلیمان زاده، مدیرعامل سابق آب منطقه‌ای اردبیل قدرداني و عباس جنگی مرنی به عنوان مدیرعامل جدید آب منطقه‌ای اردبیل معرفی شد.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر