تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31621
تاریخ انتشار: پ, 1398/08/16 - 20:31
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات پارس آباد گفت: جشن بزرگ «نشان محبت به ساحت مقدس اهل بیت(ع)» با حضور هنرمندان کشوری و عوامل شبكه دو سيما در پارس آباد برگزار می شود.

به گزارش آران مغان، یوسف روزگاری با بيان اينكه جشن بزرگ «نشان محبت به ساحت اهل بيت (ع) » با حضور ميهمانان کشوری، استاني و مردم برگزار می شود، گفت: این جشن روز 23 آبان در سالن اجتماعات مديريت جهاد كشاورزي پارس آباد برگزار مي گردد.

وی افزود: مجري و عوامل برنامه کوی محبت شبکه 2 سیما نیز در این برنامه حضور یافته و ضمن ضبط اين مراسم، از شبکه دو سیما نیز پخش خواهد شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات پارس آباد ادامه داد: این اولین بار است که برنامه کوی محبت در یکی از شهرستان های کشور به تولید و ضبط برنامه می پردازد چرا كه اين برنامه تنها در مراکز استان ها حضور می یابند اما به دنبال تجمع عظیم مردم حسینی پارس آباد در 8 محرم و همچنین حمایت بی نظیر در برگزاری موکب حضرت فاطمه زهرا (س) در شهر کربلا، پارس آباد بعنوان شهرستان الگو از طریق این برنامه به دنیا معرفی خواهد شد.

روزگاري گفت: قرار است در این مراسم یکی از بازیگران مشهور کشور که در سریال های تاریخی به ايفاي نقش پرداخته به عنوان میهمان ویژه حضور یابد که در صورت قطعی شدن به اطلاع مردم خواهد رساند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر