تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31625
تاریخ انتشار: ي, 1398/08/19 - 09:53
بزرگ‌ترین قاچاقچی موارد مخدر در دنیا، با کشتن پلیسی که پسرش را دستگیر کرده بود، جنایتی جدید در مکزیک آفرید.

به گزارش آران مغان به نقل از باشگاه خبرنگاران، بزرگ‌ترین قاچاقچی مواد مخدر در دنیا و رهبر باند قاچاق Cártel de Sinaloa انتقام سختی از پلیسی که پسرش را دستگیر کرده بود گرفت، هرچند Joaquín Guzmán ملقب به ال‌چاپو که به عنوان بزرگ‌ترین قاچاقچی مواد مخدر در جهان شناخته می‌شود، در حال حاضر در زندان به سر می‌برد اما شبکه گسترده قاچاق مواد او همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. پسر ال‌چاپو با نام Ovidio Guzmán روز ۱۷ اکتبر در یک یورش برنامه ریزی شده از طرف پلیس مکزیک به دام افتاد، در این عملیات که در شهر کولیچان مکزیک رخ داد، پسر ال‌چانو در منزل خود دستگیر شد تا همراه با پدرش، باقی عمر خود را در زندان به سر ببرد، اما در یک اقدام انتقام جویانه از طرف باند قاچاق ال‌چانو، پلیسی که این فرد را دستگیر کرد، کشته شد. این پلیس با نام Triana Sandoval در عملیات دستگیری پر ال‌چانو حضور داشت و پس از به دام انداختن وی، همراه با گروهی ویژه او را به زندان Aguaruto مکزیک برده و تحویل داد.

اما اعضای گروه Cártel de Sinaloa که همچنان زیر نظر ال‌چانو فعالیت می‌کنند، در روز پنجشنبه انتقام دستگیری پسر وی را از پلیس نگون بخت گرفتند. در این اتفاق، زمانی که Triana Sandoval شیفت کاری خود را به پایان رساند، در جلو یک مرکز خرید با اصابت ۱۵۰ گلوله از طرف دو ضارب به شکل فجیعی کشته شد. دو ضارب از مدت‌ها قبل در خیابان‌های اطراف پایگاه پلیس در حال گشت‌زنی بودند و پس از خارج شده Sandoval از محل کار خود، وی را تعقیب کرده و در موقعیتی مناسب او را کشته و سپس گریختند.

ال‌چانو، قاچاقچی بزرگ مکزیکی در حال حاضر در زندان به سر می‌برد و به حبس ابد محکوم شده است، البته او از زندان رهبری گروه بزرگ قاچاق مواد خود را ادامه می‌دهد. این خلافکار بزرگ تا کنون دو بار از زندان فرار کرده است. در ادامه تصویر پلیس کشته شده به دست این گروه خلافکار را مشاهده می‌کنید:

انتقام خونین بزرگ‌ترین قاچاقچی مواد دنیا، از پلیسی که پسرش را دستگیر کرده بود + فیلم

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر