تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31638
تاریخ انتشار: س, 1398/08/21 - 12:52
قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن شهرستان پارس آباد طی نامه ای از مدیرعامل شرکت ملی کشت و صنعت پارس خواست تا با حضور در دانشگاه به مطالبات دانشجویی پاسخ دهند.

به گزارش آران مغان، متن نامه قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان پارس آباد به مدیرعامل شرکت ملی کشت و صنعت پارس بدین شرح است:

 

"افراد، مسئولین، خودشان را در معرض نقد و انتقاد قرار بدهند و پاسخگو باشند و پاسخ بدهند و تبیین کنند. خیلی از اوقات اگر چنانچه یک انتقادی به کسی بشود، این فرصتی است برای او که بتواند ذهن ها را روشن کند،  تبیین کنند، حقیقت را بیان کنند؛ خیلی چیز خوبی است."   مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

مدیرعامل محترم شرکت ملی کشت و صعنت و دامپروری پارس

سلام علیکم؛

احتراماً با توجه به جایگاه با اهمیت و تأثیرگذار شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس در سطح کشوری، استانی و در راستای شفافیت موضوعات مطروحه و مطالبات دانشجویان و اساتید شهرستان پارس آباد مغان از جنابعالی دعوت بعمل می آید در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی در محل یکی از دانشگاههای شهرستان که در صورت اعلان آمادگی جنابعالی متعاقبا زمان آن اعلان خواهد شد.

ضمناً بازه پیشنهادی زمان حضور تا نیمه اول آذر ماه سال جاری می باشد. پیشاپیش از حضور گرم جنابعالی در محفل علمی و فرهنگی دانشجویی این دانشگاه تقدیر و تشکر می نماییم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان پارس آباد مغان/ آبان ماه 1398

 

گفتنی است، قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان پارس آباد ضمن رونوشت این نامه به دکتر سید مهدی سدیدی مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (سهام عام ) اعلام کرده است نتیجه حضور یا عدم حضور مدیرعامل شرکت ملی کشت و صنعت پارس بصورت بیانیه به استحضار عموم مردم شریف منطقه خواهد رساند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر