تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31649
تاریخ انتشار: ش, 1398/08/25 - 00:31
امام جمعه موقت پارس آباد از اقدام موفقیت آمیز سازمان اطلاعات سپاه در دستگیری و بازگرداندن مفسدان اقتصادی به کشورمان تقدیر کرد.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام ولی نظرپور در خطبه های نمازجمعه این هفته پارس آباد باتبریک میلاد پیامبراکرم (ص) و هفته وحدت اظهار کرد: هفته وحدت فرصتی مغتنم برای شناسایی هرچه بیشتر مشترکات شیعیان و برادران اهل سنت است.
وی در ادامه از اقدام موفقیت آمیز سازمان اطلاعات سپاه در دستگیری و بازگرداندن مفسدان اقتصادی به کشورمان قدردانی کرد و گفت: تداوم و ارتقای مبارزه با مفاسد اقتصادی مطالبه همه آحاد جامعه است و این امر اقتصادی اعتماد عمومی در کشور را ارتقاء می‌دهد.
امام جمعه موقت پارس آباد با تاکید بر اینکه قوه قضائیه توانسته گام‌های بزرگ و ارزشمندی در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی بردارد، از قوه قضائیه خواست تا در برخورد با مفسدین اقتصادی دستگیر شده، اقدام قاطعی کند.
نظرپور همچنین با اشاره به سهمیه بندی بنزین گفت: حال که دولت اقدام به سهمیه بندی بنزین کرده است باید سه نکته مهم، اجرای دقیق و صحیح، نظارت مستمر بر سایر کالاها که باعث گرانی و فشار بر مردم نشود و اینکه مطالبات حاصل از صرفه جویی بنزین در اموراتی هزینه شود که اندوه از چهره فقرا برطرف شود را مدنظر قرار دهند و به مردم هم اعلام کنند که صرفه جویی حاصل از سهمیه بندی بنزین برای این کار هزینه شده است.
امام جمعه موقت پارس آباد در پایان از کمک ۱۲۰ میلیون تومانی مردم پارس آباد برای ساخت صحن عقیله بنی هاشم در حرم امام حسین علیه السلام قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر