تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31661
تاریخ انتشار: چ, 1398/08/29 - 11:50
مردم شهرستان مرزی پارس آباد مغان صبح امروز در محکومیت حرکت آشوبگرانه عده‌ای در کشور و حمایت از اقتدار و امنیت کشور به خیابان آمدند.

به گزارش آران مغان، مردم ولایتمدار و با بصیرت شهرستان مرزی پارس آباد مغان صبح امروز در حرکتی خودجوش در حمایت از اقتدار و امنیت کشور و اعلام انزجار از اشرار و آشوبگران وابسته به استکبار جهانی به خیابان‌ آمدند.

راهپیمایان پارس آبادی که مسیر میدان سپاه تا چهارراه امام خمینی(ره) را طی می‌کردند با اعلام پشتیبانی از ولایت فقیه و سران قوا و دادن شعار «ما ذوالفقار حیدریم فدائیان رهبریم، "مرگ بر آشوبگر" و "مرگ بر فتنه گر» صف مردم معترض را از صف اغتشاشگران جدا دانستند و خواستار برخورد قاطع با آسیب‌زنندگان به اموال دولتی و عمومی شدند.

از نکات جالب راهپیمایی امروز محکومیت آشوبگران در پارس آباد، حضور جوانان کفن‌پوش در پیشاپیش صف راهپیمایی‌کنندگان بود که با شعار «لبیک یا خامنه ای، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، جانم فدای رهبر و لبیک یا حسین (ع)» در این راهپیمایی شرکت داشتند.

مردم در این تجمعات، ضمن اعلام مطالبات به حق خود، حرکات وحشیانه اغتشاشگران و فتنه‌گری اشرار در به هم زدن امنیت کشور و ضربه زدن به اماکن عمومی را محکوم کردند. 

در این مراسم که سخنران آن علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد مغان بود، ضمن قرائت قطعنامه و محکوم کردن حرکت عده ای آشوبگر در کشور، پرچم رژیم غاصب اسرائیل و آمریکا توسط دانشجویان انقلابی شهرستان به آتش کشیده شد.

برای دیدن و دانلود تصاویر کلیک کنید

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر