تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31667
تاریخ انتشار: ج, 1398/09/01 - 17:31
در دومين روز از گرامیداشت هفته بسیج، همایش میقات صالحین و ميز خدمت مسئولان در مصلاي حضرت امام خمینی(ره) پارس آّباد برگزار شد.

به گزارش آران مغان، در دومين روز هفته بسیج که به نام بسیج، اخلاق و معنويت نامگذاری شده است برنامه های مختلفی در شهرستان پارس آباد اجرا شد.

در اين روز با حضور جمعی از مدیران دستگاه های خدمات رسان چهاردهمين ميز خدمت در مصلاي نماز جمعه پارس آباد برپا شد.

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد در گفتگو با خبرنگار آران مغان گفت: هدف از برپایی این طرح که به میز خدمت موسوم است با هدف تسهیل در روند ارائه ی خدمات به مردم و دیدار چهره به چهره مراجعه کنندگان با فرماندار، دستگاههاي اجرايي و روساي ادارات شهرستان پارس آباد است.

سرهنگ پاسدار حسن نوري در ادامه با بيان اينكه همایش ميقات صالحين با حضور اعضای حلقه های صالحین بسیج مساجد و محلات و اقشار مختلف بسیج شهرستان پارس آباد در ميعادگان نماز جمعه برگزار شد، هدف از برگزاری همایش میقات صالحین را نمایش فعالیت های تربیتی و فرهنگی سپاه پارس آباد بیان کرد و افزود: ترویج تفکر و فرهنگ بسیجی، مقابله با تهاجم فرهنگی و حضور در عرصه فضای مجازی و جنگ نرم به منظور مقابله با سیاست‌های غرب و طرح ریزی یک برنامه هدفمند به منظور عملی شدن فعالیت‌های دینی، فرهنگی و آموزشی ناحیه مقاومت بسیج از جمله اهداف این طرح است.

سخنراني حجت الاسلام سيد اسماعيل احمدي مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه پارس آباد پيش از خطبه هاي نماز عبادي سياسي جمعه در رابطه با هفته بسيج از ديگر برنامه هاي برگزار شده در دومين روز از هفته بسيج در پارس آباد بود.

////

///

///

///

////

///

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر