تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31668
تاریخ انتشار: ج, 1398/09/01 - 23:08
امام جمعه موقت پارس آباد گفت: حضور میلیونی ملت ایران در جریانات اخیر برای حمایت از نظام، انقلاب و رهبری، مسئولیت مسئولان نظام را دوچندان کرد.

به گزارش آران مغان، حجت‌الاسلام ولی نظرپور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد با اشاره به حضور میلیونی ملت ایران در جریانات اخیر برای حمایت از نظام، انقلاب و رهبری، مسئولیت مسئولان نظام را دوچندان عنوان کرد و ادامه داد: مسئولان باید خادم ملت بوده و بیش از این تلاش کنند تا تحریم‌  بر مردم فشار نیاورده و با گرانی بنزین سایر کالاها گران نشود.

وی عنوان کرد: ما آمریکا را همانطور که در ابعاد سیاسی و نظامی شکست دادیم به حول و قوه الهی در اقتصاد هم شکست می‌دهیم؛ ملت ایران با تبعیت از مقام معظم رهبری و با فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی دشمنان را به مانند همیشه مغلوب و شکست خورده معرفی خواهند کرد.

امام جمعه موقت پارس آباد با گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای بسیجی، عنوان کرد: بنا به فرمایش امام خمینی (ره) که فرمودند اگر سپاه نبود، کشور هم نبود روز به روز اهداف سپاه و بسیج مشخص‌تر می شود و می‌بینیم دشمن چقدر به سپاه حساس است و در این خصوص ملت ایران با درک اهمیت موضوع گرایش بسیجی وار داشته و حامی سپاه هستند.

نظرپور ادامه داد: مردم ولایی و انقلابی شهرستان پارس آباد که صبح روز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه در حرکتی خودجوش و پرشور در حمایت از اقتدار و امنیت کشور و محکوم کردن آشوبگران به خیابان‌ها آمدند نشان دادند که پشتیبان ولایت فقیه بوده و تا آخرین نفس از انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

امام جمعه موقت شهرستان پارس آباد در بخش دیگری از خطبه‌ها با اشاره به اینکه انسان باید هر لحظه آماده مرگ باشد، افزود: یاد معاد، باعث دوری انسان از گناه و معصیت می‌شود و انسان در مقابل هر عمل خود در روز قیامت پاسخگو خواهد بود. وی ضمن دعوت خود و مردم به تقوای الهی، تاکید کرد: تقوا باعث رستگاری انسان در آخرت و عاقبت بخیری می‌شود و تقوا بالاترین توشه برای آخرت است.

انتهای پیام/خبرگزاری مهر

ارسال نظر