تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31673
تاریخ انتشار: ش, 1398/09/02 - 12:34
فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 سارق حرفه ای منزل و کشف سرقت های 6 میلیارد و 500 میلیون ریالی خبر داد.

به گزارش آران مغان، سردار هوشنگ حسینی گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت منزل در اردبیل و احساس ناامنی شهروندان، بررسی موضوع به صورت ویژه و با هدف کشف این سرقت ها و تشکیل تیم های عملیاتی در دستور پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با انجام بررسی های تخصصی و هدفمند و تحقیقات میدانی از محل وقوع سرقت ها، ردپای 2 سارق حرفه ای و سابقه دار در رابطه با این سرقت ها شناسایی، که با هماهنگی مقام قضائی و در 2 عملیات جداگانه و مشترک کارآگاهان پلیس آگاهی استان و ماموران انتظامی شهرستان اردبیل هر 2 سارق دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شد.
فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به انجام بازجویی های تخصصی و پلیسی از سارقان دستگیر شده گفت: سارقان دستگیر شده در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی پلیس به ارتکاب 19 فقره سرقت منزل اعتراف کردند.
سردار حسینی ارزش سرقت های کشف شده از سارقان را 6 میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در این رابطه 3 خریدار اموال مسروقه نیز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به اینکه در رابطه با پرونده سارقان تعداد زیادی اموال مسروقه کشف و با انجام اقدامات قانونی تحویل مالباختگان شد، افزود: سارقان به همراه خریداران اموال مسروقه تحویل مقام قضائی شدند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر