تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31674
تاریخ انتشار: ش, 1398/09/02 - 13:52
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی این هفته برای پاسخگویی به سئوال 5 نماینده در مجلس شورای اسلامی حضور می‌یابند.

به گزارش آران مغان، وزیر صنعت، معدن و تجارت فردا یکشنبه برای پاسخ به سوالات امیر خجسته نماینده همدان و سیدفاطمه حسینی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی حضور می‌یابد.

همچنین قرار است فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی سه‌شنبه این هفته برای پاسخ به سوالات بیت‌الله عبداللهی نماینده اهر و رضا علیزاده نماینده ورزقان و شکور پورحسین شقلان نماینده پارس‌آباد سه‌شنبه در مجلس حضور یابد.

نمایندگان قرار است این هفته به ادامه بررسی لایحه تجارت، طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس، لایحه مالیات بر ارزش افزوده و طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزان بپردازند.

بررسی لایحه عضویت دولت ایران در شرکت بین‌المللی نقدینگی اسلامی، طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت، ‌طرح اداره و نظارت بر صدا و سیما و لایحه نحوه پرداخت هزینه دادرسی دستگاه‌های اجرایی از دیگربرنامه هایی است که در دستور کار این هفته نمایندگان قرار دارد.

گزارش کمیسیون امنیت ملی از روند اجرای برجام در مجلس قرائت می‌شود

همچنین قرار است گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از روند اجرای برجام، گزارش کمیسیون عمران در مورد مغایرت آیین‌نامه قانون نظام مهندسین و کنترل ساختمان در مجلس قرائت شود.

گزارش کمیسیون امور داخلی و شوراها مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری کردستان و گزارش کمیسیون بهداشت و درمان مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی هم در مجلس قرائت خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر