تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31677
تاریخ انتشار: ي, 1398/09/03 - 11:08
همزمان با هفته بسیج، یادواره شهدای بسیج جامعه زنان شهرستان پارس‌آباد با محوریت شهیده عصمت انوری با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، جانبازان، مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش آران مغان، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد در این مراسم اظهار داشت: امروزه دشمنان ایران اسلامی نقشه‌هایی شوم و پلیدی برای جوانان و نوجوانان ما کشیده‌اند و برای عملیاتی کردن اهداف خود تلاش می‌کنند.

حجت‌الاسلام سید اسماعیل احمدی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزود: در مقابل این اقدامات و فعالیت‌های دشمنان ما نیز باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در سطح جامعه به‌ویژه قشر جوانان و نوجوانان ضروری بدانیم و در این راستا تلاش کنیم.

احمدی گفت: امروز دشمنان با توطئه‌های مختلف در صدد پیاده کردن نقشه‌های شوم خود هستند و تلاش می‌کنند نسل جوان را از اعتقادات و مبانی فرهنگ اسلام دور کنند و از این رو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بسیار ضروری است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد با بیان اینکه امنیت و اقتدار کشورمان را مدیون ایثارگری‌های رزمندگان اسلام هستیم تصریح کرد: امنیت و اقتدار میهن اسلامی مان را مدیون ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام، جانبازان شهدا در دوران هشت سال دفاع نقدس هستیم و ایثارگران ما در دوران دفاع مقدس جان خود را در مقابل هجوم دشمنان سپر کرده‌اند.

احمدی خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام در برابر ابرقدرت‌های شرق و غرب با تکیه بر ایمان به خدا، وحدت و حرکت در مسیر ولایت ایستادگی کرده و اجازه تجاوز به دشمن ندادند که امروز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان می‌تواند آنان را در مقابله هجمه‌های مختلف دشمن بیمه کند.

انتهای پیام/ تسنیم

ارسال نظر