تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31691
تاریخ انتشار: د, 1398/09/04 - 11:51
همزمان با هفته بسیج یادواره ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز در شهرستان پارس‌آباد مغان با حضور پرشور و گسترده خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان، دانش آموزان و فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش آران مغان، همزمان با هفته بسیج یادواره 36 هزار شهید دانش‌آموز با محوریت دانش‌آموز شهید «بهنام محمدی» در شهرستان پارس‌آباد مغان با حضور پرشور و گسترده خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان، دانش‌آموزان و فرهنگیان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید اسماعیل احمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد در این مراسم اظهار داشت: امروزه یکی از شاخص‌ترین و مهم‌ترین تهدیدات انقلاب اسلامی تهاجم فرهنگی است و دشمنان ایران اسلامی همواره در تلاش هستند تا جوانان و نوجوانان ما را از اعتقادات خود دور کنند.

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ضروری عنوان کرد و افزود: هم‌اکنون ما به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه نیازمندیم و این مسئله به ضرورتی تبدیل شده که نباید از آن غفلت کرده و فراموش کنیم بلکه باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی در این راستا تلاش بیش از پیش کنیم.

احمدی با تأکید بر لزوم آشنایی دانش‌آموزان با کتاب‌های حوزه دفاع مقدس تصریح کرد: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش‌آموزان که جزو اقشار جوان و نوجوان جامعه محسوب می‌شوند مطالعه کتاب‌هایی با موضوع ایثار و جوانمردی شهدا ضروری است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد شهدا را الگویی برای جوانان و نوجوانان دانست و بیان کرد: امروز نیز ما با دشمنان اسلام و انقلاب در جنگ هستیم و جنگ تمام نشده است فقط سلاح جنگ تغییر یافته است به طوری که دانش‌آموزان ما باید در سنگر علم و دانش راه شهدا را ادامه دهند.

وی با بیان اینکه صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی مستلزم الگوگیری از شهدا است اظهار کرد: در دوران کنونی پاسداری و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی تنها با الگوگیری شما دانش‌آموزان از ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا امکان‌پذیر است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر