تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31695
تاریخ انتشار: چ, 1398/09/06 - 00:48
فرمانده هنگ مرزی پارس آباد گفت: در یک ماه اخیر ۸ قبضه سلاح شکاری از شکارچیان متخلف توسط مامورین هنگ مرزی پارس آباد کشف و ضبط شد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ راسخ غفارپور در گفتگو با خبرنگار آران مغان اظهار کرد: در طی یک ماه اخیر تعداد ۶ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز از شکارچیان متخلف که در منطقه شکار ممنوع مرزی اقدام به شکار پرندگان مهاجر می کردند کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه برای این شکارچیان متخلف پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی به مقامات قضایی معرفی شدند، از مرزنشینان خواست با توجه به ممنوع بودن شکار در منطقه مرزی از هرگونه شکار غیرمجاز در مناطق مرزی جدا خودداری کنند که در غیر اینصورت برابر مقررات با متخلفان برخورد خواهد شد.

فرمانده هنگ مرزی پارس آباد همچنین افزود: ماموران هنگ مرزی این شهرستان اخیرا نیز در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی مشاهده می نمایند دو نفر در منطقه شکار ممنوع مرزی در حال شکار غیرمجاز پرندگان می باشند که در این راستا مامورین این یگان اقدام به دستگیری شکارچیان متخلف می کنند.

غفارپور ادامه داد: در بازرسی اولیه از این شکارچیان تعداد ۲ قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز و چند قطعه پرنده شکار شده کشف و ضبط شد که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.

انتهای پیام/

ارسال نظر