تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31714
تاریخ انتشار: ي, 1398/09/10 - 15:24
با حکم استاندار اردبیل، عدالت حاجی پور به سرپرستي فرمانداری شهرستان پارس آبادمغان و علي علايي به عنوان مشاور استاندار اردبيل منصوب شدند.

به گزارش آران مغان، در حکمي از سوي اكبر بهنام جو استاندار اردبیل عدالت حاجی پور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعاي فرمانداري پارس آباد مغان با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری اين شهرستان مرزي منصوب شد.

 در حکم استاندار اردبيل به عدالت حاجي پور آمده است: نظر به شايستگي، تعهد و تجارب جنابعالي، به پيشنهاد معاون محترم سياسي، امنيتي و اجتماعي و به موجب اين ابلاغ به با حفظ پست سازماني، به عنوان سرپرست فرمانداري شهرستان پارس آباد منصوب می‌شوید. 
  
امید است با بهره گيري از عنايات خداوند متعال و همه توان و تجربه ي خود و بهره گيري از طرفيت هاي موجود در آن مجموعه، در پيشبرد اهداف و سیاستهای دولت تدبیر امید و اميد و خدمت رساني به مردم شريف شهرستان، با الهام از منویات مقام معظم رهبر و آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي، موفق باشید.

گفتني است، علي علايي كه پيش از اين فرماندار شهرستان مرزي پارس آباد مغان بود نيز طي حكمي از سوي اكبر بهنام جو به عنوان مشاور استاندار اردبيل منصوب شد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتمعي استاندار اردبيل در خصوص علت تغيير فرماندار پارس آباد گفت: با توجه به قانون انتخابات مبنی بر عدم انتخاب مسئولان اجرایی انتخابات از فامیل های نزدیک نسبی و سببی کاندیداها و ثبت نام یکی از نزدیکان فرماندار سابق پارس آباد در انتخابات این شهرستان، معاون سیاسی این فرمانداری به عنوان سرپرست منصوب شد.
 بهروز ندایی ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات علایی فرماندار سابق، اظهار امیدواری کرد: با توجه به اشرافیت سرپرست فرمانداری پارس آباد به قانون انتخابات و تجربه وی در این خصوص شاهد انتخاباتی سالم و قانونی در این شهرستان باشیم.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر