تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31715
تاریخ انتشار: ي, 1398/09/10 - 16:19
فردي كه با معرفي خود به عنوان بازرس اتاق اقدام به كلاهبرداري از كسبه و بازاريان شهرستان پارس آباد مغان مي كرد، دستگير شد.

به گزارش آران مغان، رئیس اتاق اصناف شهرستان پارس آباد گفت: در پی شکایت تعدادی از کسبه و بازاریان در خصوص اینکه شخصی تحت عنوان بازرس اتاق اصناف به واحدهای صنفی مراجعه و از آنها در قبال عدم تشکیل پرونده و معرفی به تعزیزات حکومتی، پول و باج‌خواهی می‌ کند موضوع در دستور کار اتاق اصناف پارس آباد قرار گرفت.

صمدالله محمدی افزود: به دلیل اهمیت اين مسأله، موضوع به پلیس امنیت نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد اطلاع داده شد که بلافاصله فرد خاطی شناسایی و دستگیر شد.

وي با بيان اينكه فرد دستگير شده به مراجع قضایی معرفی شد، از کسبه و بازاریان خواست در صورت مراجعه بازرسان اتاق اصناف و یا هر شخصی با هر عنوان به محل کسب حتماً کارت شناسایی از فرد مذکور طلب درخواست كنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک و مشابه مراتب به اتاق اصناف یا پلیس گزارش نمايند..

رئيس اتاق اصناف شهرستان پارس آباد تصريح كرد: كسبه و بازاريان در صورت داشتن شکایت در خصوص (بازرس قلابی) مي توانند به دفتر رياست اتاق اصناف واقع در بازار انیشه طبقه دوم مراجعه و شكايت كنند.
انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر