تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31723
تاریخ انتشار: س, 1398/09/12 - 22:26
با ثبت نام 5 نفر در سومین روز از ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس، شمار کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابيه پارس آباد، بيله سوار و اصلاندوز به 10 نفر رسید.

به گزارش آران مغان، پس از پایان سومین روز از ثبت نام داوطلبان حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه 5 نفر با مراجعه به ستاد انتخابات در فرمانداری پارس آباد مغان ثبت نام کردند.

پرویز مهرداد گیگلو، بهمن عیسی زاده، جلال پورمعصوم و عباس جهانگیرزاده بیگدیلو از حوزه انتخابیه شهرستان پارس آباد و محمد حسین محمدی هدلو از طريق ستاد انتخابات مستقر در وزارت كشور افرادي بودند كه در سومين روز ثبت نام، خود را به عنوان کاندیدای حضور در انتخابات پیش روی مجلس، معرفی کردند.

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد در تشریح چگونگی فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان تا پایان روز سوم، گفت: تا پایان روز سوم، تعداد 5 نفر از حوزه انتخابیه شهرستان پارس آباد و ستاد انتخابات مستقر در وزارت كشور ثبت نام خود را قطعی کردند.

عدالت حاجي پور با بيان اينكه در روز اول تعداد 4 نفر، در روز دوم يك نفر و روز سوم 5 نفر در مجموع 10 نفر از حوزه انتخابيه پارس آباد و ستاد انتخابات مستقر در وزارت كشور ثبت نام کردند،  از داوطلبان خواست تا ثبت نام خود را به روزهاي پاياني موكول نكنند و برای سهولت ثبت‌نام و اجتناب از هرگونه معطلی هنگام مراجعه، مدارک اعلام‌شده و لازم از قبیل کارت ملی، شناسنامه،‌ عکس و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن را به همراه داشته باشند.

بر اساس این گزارش، داوطلبان می‌توانند از ساعت 8 صبح تا ساعت 18 روز 16 آذرماه برای تکمیل فرآیند ثبت‌نام خود برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به حوزه‌ انتخابیه شهرستان پارس آباد يا ستاد انتخابات عمستقر در وزارت كشور مراجعه کنند.

///

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر