تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31747
تاریخ انتشار: ج, 1398/09/22 - 22:34
مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل پارس آباد با انتقاد از نبود نظارت و كنترل بر آژانس های تاکسی تلفنی شهری در پارس آباد گفت: تاکسی های تلفني شهری باید زیر نظر سازمان تاکسیرانی فعالیت کنند.

به گزارش آران مغان، مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداري پارس آباد اظهار داشت: بر اساس گزارشات بازرسان سازمان مدیریت حمل و نقل اغلب رانندگان آژانس های تلفنی در سطح شهر پارس آباد با گذاشتن تابلو تاکسی اقدام به مسافر کشی می کنند که این اقدام آنها غیرمجاز و فاقد کارت تردد شهری می باشند و این خلاف قانون است.

فرهاد عین اللهی با بیان اینکه امور صنفی سالانه یک بار هم از این تاکسی تلفنی ها بازدید نداشته است، گفت: تاکسی های تلفنی یکی از وسایل حمل و نقل عمومی است که شهروندان توقع دارند در هرساعت از روز، با امنیت خاطر از آن استفاده کنند اما اخیرا گزارشات مردمی مبنی بر تخلفات این آژانس ها زیاد شده است که برخی از آن ها نشان دهنده بی توجهی و عدم نظارت دقیق بر عملکرد این نوع تاکسی ها است.

وی بر ناهماهنگی چندین ساله و تداخل کاری بین سازمان مدیریت حمل و نقل و اتحادیه امور صنفی اشاره کرد و گفت: یکی از دستگاه هایی که می تواند در این موضوع ورود پیدا کند، سازمان صنعت، معدن و تجارت است زیرا که اتحادیه و اصناف زیر نظر این دستگاه فعالیت می کنند که متاسفانه این سازمان تاکنون همکاری در این زمینه نکرده است.

مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل پارس آباد تصریح کرد: تداخل کاری این دو مجموعه، بستری برای تخلف رانندگان آژانس تلفنی مهیا کرده و نبود نظارت کافی در دراز مدت شرایط نابسامانی را در این بخش به وجود خواهد آورد که آسیب آن تنها متوجه شهروندان است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر