تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31748
تاریخ انتشار: ج, 1398/09/22 - 23:33
امام جمعه موقت پارس آباد با انتقاد از تبليغات زودهنگام كانديداها در اين شهرستان، از آنان خواست به جاي تخریب ديگران، عملکرد خود را بازگو کنند.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام سید اسماعیل احمدی در خطبه‌های نماز جمعه پارس آباد ضمن رعایت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به روز وحدت حوزه و دانشگاه اظهار کرد: امروز متولیان دین ما حوزه های علمیه و متولیان علم دانشگاه ها هستند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران وحدت اين دو حوزه به صورت جدی در محافل علمی و ديني کشور مورد تأکید قرار گرفت و اقدامات و اجتماعات بسیاری در سطح کشور صورت پذیرفت.

وي با اشاره به اينكه اگر دانشگاه و حوزه با هم وحدت داشته باشند اخلاق و معنویات در کشور گسترش می یابد، افزود: اگر دولت در اداره کشور از نخبگان حوزه و دانشگاه مشورت بگیرد قطعا موفق خواهد بود.

احمدي با بيان اينكه انقلاب اسلامی بزرگترین نعمتی است که خداوند متعال برای ملت ایران عطا كرده است، گفت: زندگی در زیر سایه ولی فقیه، توفیقی است که اگر در راس حکومت ولی خدا قرار گیرد فضا برای تعالی انسان‌ها مقدر می‌شود.

امام جمعه موقت پارس آباد در ادامه با انتقاد از تبلیغات زودهنگام کاندیداها در این شهرستان، از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خواست به جای تخریب رقیب، عملکرد و اقدامات خود را به مردم بازگو کنند.

وی با بیان اینکه در بحث انتخابات، شورای نگهبان در حال بررسی و صلاحیت داوطلبان ثبت نام کننده در نمایندگی مجلس یازدهم است، ادامه داد: کاندیداها ابتدا شخصیت خودشان را حفظ کرده و ضمن خودداری از تبلیغات زودرس، از عملکرد، سوابق و کارهایی که انجام داده اند صحبت کنند نه تخریب دیگران.

احمدی با اشاره به مشکل بیکاری جوانان از نمایندگان مجلس، مسؤولان استانی و شهرستانی خواست تا در جهت رفع مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال‌ برای مردم و جوانان شهرستان پارس آباد اهتمام ویژه داشته باشند.

خطيب نمازجمعه پارس آباد همچنين به تحريم هاي دشمنان عليه كشورمان اشاره كرد و گفت: ملت ايران تحت زعامت مقام معظم رهبري در حالي در برابر سخت ترين تحريم هاي دشمنان استقامت و ایستادگی می کنند كه برخی مسئولان دولتي ما هنوز دست گدایی بسوی آمریکا دراز می کنند و اين امر به اقتصاد مملكت ضربه مي زند.

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر