تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31796
تاریخ انتشار: س, 1398/10/10 - 18:11
نایب قهرمان پرتاب دیسک مسابقات قهرمانی آسیا معتقد است توانایی کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو 2020 را دارد.

به گزارش آران مغان، بهنام شیری در خصوص برنامه های پیش روی خود اظهار داشت: من سال گذشته در مسابقات پرتاب دیسک قهرمانی آسیا در کشور قطر به عنوان نایب قهرمانی رسیدم و به عقیده خودم پتانسیل کسب نتایج بهتر را نیز دارم.

وی افزود: مدت زمان محدودی تا بازی‌های المپیک توکیو باقی مانده و ایمان دارم با تلاش و پشتکار و نتایجی که در کارنامه ام دارم توانایی کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو را هم دارم. شیری در خصوص ارزیابی عملکرد خود تأکید کرد: دوره قهرمانی خوبی را تا الان پشت سر گذاشته‌ام. من با حمایت فدراسیون زیر نظر چرفکو بهترین رکورد خودم را به میزان 61.82 متر در مسابقات لیگ به ثبت رساندم و بعد از اتمام همکاری وي با فدراسیون نتایج من افت کرد.

نایب قهرمان پرتاب دیسک آسیا ادامه داد: چرفکو به لحاظ علم تمرین و تأثیر روانی، کمک زیادی به من کرد و نتیجه‌اش هم رکوردی بود که به ثبت رسید. شیری افزود: در دو و میدانی رکورد مهم است و شاید من با رکوردهای پایین تر حتی به مدال هم برسم اما موضوعی که مهم است، رکورد مطلوبی است که به ثبت می رسد. البته جای دارد از زحمات سپهرزاد در مدت زمانی که با وی تمرین می کردم تشکر کنم اما برای من پیشرفتم قابل اهمیت است.

نایب قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: مذاکراتی با جورجی مربی پرتاب دیسک بلاروسی تبار شده و قرار است با او تمریناتمان را شروع کنیم. ایشان قهرمانی پرتاب دیسک المپیک هستند و مربی آقای چرفکو نیز بوده‌اند.

وی تصریح کرد: در صورت آغاز اردوی تدارکاتی‌ام با جورجی و حمایتی که فدراسیون در راستای برنامه‌ریزی های بلند مدت کرده است، راه موفقیت برایم هموارتر خواهد شد و امیدوارم پاسخ حمایت فدراسیون را هم به خوبی بدهم.

انتهای پیام/

ارسال نظر