تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31797
تاریخ انتشار: س, 1398/10/10 - 21:08
امام جمعه موقت پارس آبادمغان گفت: عدالت اجتماعی باید بین تمامی شهرستان‌های استان اردبیل به صورت یکسان برقرار شود.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام سید اسماعیل احمدی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد که با حضور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی و نماینده ویژه رئیس جمهور برگزار شد، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص تأکید بر استقرار عدالت اجتماعی، اظهار داشت: عدالت اجتماعی باید در بین تمامی شهرستان‌های استان به صورت یکسان برقرار شود.

وی در خصوص ارتقای دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد نیز گفت: با توجه به مرزی بودن شهرستان پارس آباد و پتانسیل و امکاناتی که دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد دارد نیاز است تا این مرکز علمی تبدیل به دانشگاه بین المللی شود تا بتوان در خصوص جذب دانشجو از کشور جمهوری آذربایجان نیز موفق عمل کرد.

احمدی با اشاره به اینکه شهرستان پارس آباد قطب کشاورزی کشور است، افزود: عدم خرید تضمینی محصولات کشاورزان از مشکلات اساسی کشاورزان این منطقه است که باید مورد عنایت مسؤولان باشد.

امام جمعه موقت پارس آباد با اشاره به ظرفیت گردشگری شهرستان پارس آباد، تصریح کرد: سواحل رودخانه ارس و طبیعت بکر آن باید مورد توجه مسئولان قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت ظاهری شهرستان پارس آباد در شأن شهرستان نبوده و حاشیه شهر پارس آباد نیازمند توجه ویژه و اختصاص بودجه برای شهرداری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر