تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31806
تاریخ انتشار: پ, 1398/10/12 - 11:56
استاندار: به دلیل برودت هوا، دیدار مردمی برگزار نمی شود!
بازتاب لغو دیدار مردمی روحانی در سفر استانی اردبیل
انتشار خبر لغو دیدار مردمی رئیس جمهور با مردم استان آن هم در هوای بهاری و 7 درجه بالای صفر دمای هوای مرکز استان در روز چهارشنبه (پیش بینی هواشناسی) و به بهانه برودت هوا! بازتاب منفی در شبکه های اجتماعی و افکار عمومی پیدا کرده است.

به گزارش آران مغان به نقل از تابناک، اکبر بهنام‌جو با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان اردبیل اظهار کرد: این سفر یک‌روزه و با هدف اجرایی و افتتاح و آغاز اجرای طرح‌های مهم اقتصادی انجام می‌شود که به‌دلیل برودت هوا دیدار مردمی با رئیس جمهوری برگزار نمی‌شود.

وی افزود: تلاش شده در این سفر برنامه مناسبی تدوین و اعتبارت خوبی برای تمامی شهرستان‌ها جذب شود و در بحث زیرساخت‌ها و راه‌های استان که یکی از درخواست‌های موکد مردم است تلاش می‌کنیم اعتبارات مناسبی جذب کنیم.

بهنامجو گفت: در سفر رئیس جمهوری کامیون‌سازی مشگین‌شهر، سد احمدبیگلو، بیمارستان پارس آباد بیمارستان اردبیل، کارخانجات نساجی و فاز دوم نئوپان خلخال افتتاح می‌شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: شروع فروسیلیس خلخال و سد بفراجرد نیز از جمله پروژه‌هایی است  که ۱۴۰۰ نفر اشتغال‌زایی خواهند داشت و در شهرستان گرمی هم  پروژه‌هایی چون شیرآلات و جاده‌ها و دریاچه گیلارلو از جمله پروژه‌های افتتاحی در سفر رئیس جمهوری خواهد بود.

وی بیان کرد: شهرک گلخانه‌ای ۱۵۰۰ هکتاری، پایاب سد خدا آفرین از جمله پروژه‌هایی هستند که در سفر رئیس جمهوری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند و حل مساله حق و حقوق عشایر کشت و صنعت مغان نیز در برنامه این سفر قرار دارد.

انتشار خبر لغو دیدار مردمی رئیس جمهور با مردم استان آن هم در هوای بهاری و 7 درجه بالای صفر دمای هوای مرکز استان در روز چهارشنبه (پیش بینی هواشناسی) و به بهانه برودت هوا! بازتاب منفی در شبکه های اجتماعی و افکار عمومی پیدا کرده است.

برخی کاربران در فضای مجازی می گویند که برودت هوا یک بهانه است و دولت به دلیل این که نتوانسته وعده هایش در سفر استانی قبلی به مردم استان را به سرانجام برساند و دستانش خالی است، تصمیم گرفته تا دیدار مردمی برگزار نشود.

http://www.tabnakardebil.ir/files/fa/news/1398/10/10/556895_331.png

گفتنی است که در جریان سفر استانی اخیر رئیس جمهور به یزد و در اقدامی کم سابقه در دیدار مردمی، جوانان و بخش هایی از مردم با حمل پلاکارد و سر دادن شعارهایی اعتراض خود را به وضعیت معیشتی،گرانی، تورم و بیکاری اعلام کردند.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر