تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31809
تاریخ انتشار: پ, 1398/10/12 - 21:59
روز گذشته، جامعه نظام مهندسی و منابع طبیعی، بیانیه ای در حمایت از عباس کشاورز، سرپرست ۷۶ ساله وزارت کشاورزی منتشر شد که از روحانی می خواست وی را به عنوان وزیر کشاورزی معرفی کند.

به گزارش آران مغان به نقل از خبر فوری، کشاورز در صورت معرفی به عنوان وزیر کشاورزی و اخذ رای اعتمادنمایندگان مجلس، مسن ترین عضو کابینه های مختلف در تاریخ جمهوری اسلامی بوده و میانگین سنی کابینه دوازدهم را از ۵۹ به ۶۲ سال افزایش خواهد دهد.
در بیانیه نظام مهندسی و منابع طبیعی که امضاهای آن بر اساس سند ذیل، توسط یکی از عوامل نزدیک به کشاورز اسکن شده و اغلب اعضای استانی از نام و امضایشان پای این بیانیه بی خبر بوده اند.
در این بیانیه، در تحلیلی عجیب، دوران پهلوی دوم آغاز تحول کشاورزی در ایران و حضور عباس کشاورز در وزارت کشاورزی آن دوران پررنگ توصیف شده است.
در این بیانیه همچنین در حالی خدمات عباس کشاورز در دهه ۵۰ شمسی و در تاسیس شرکت های سهامی زراعی، دلیل قابلیت کشاورز برای تصدی وزارت کشاورزی عنوان گردیده که شرکت های سهامی کشاورزی با ماموریت مستقیم ساواک ایجاد شد و اغلب مدیران آن به دانشکده کشاورزی اورشلیم اعزام شده بودند.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر