تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31813
تاریخ انتشار: ج, 1398/10/13 - 19:52
مردم ولایتمدار شهرستان پارس آبادمغان با برپایی راهپیمایی اقدام جنایتکاران آمریکایی را در به شهادت رساندن سردار سلیمانی محکوم کردند.

به گزارش آران مغان، مردم شهرستان پارس آبادمغان در پی اعلام انزجار از اقدام جنایت‌آمیز آمریکا در به شهادت رساندن سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کردند.

در این راهپیمایی كه از مصلاي امام خميني (ره) تا ميدان سپاه برگزار شد، نمازگزاران پارس آبادي با در دست داشتن تصاویر حاج قاسم سلیمانی، به عزاداری شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداختند.

مردم در این راهپیمایی ضمن سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود: «من هم حاج قاسم سلیمانی‌ام».

فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد در حاشيه این راهپیمایی ضمن محکوم کردن جنایات آشکار آمریکا برای به شهادت رساندن سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: دشمنان بدانند که ملت ایران، سلیمانی‌های زیادی دارد که انتقام خون پاک این شهید مقاومت را خواهند گرفت.

سرهنگ پاسدار حسن نوری افزود: سردار شهید قاسم سلیمانی عزت و افتخار ایران اسلامی در صحنه بین المللی بود و توانست در خارج از مرزها برای مردم مظلوم و محروم کشورهای مختلف همچون سوریه، عراق، لبنان، فلسطین یار و یاور باشد.

وي تصريح كرد: دشمنان از ترس اسلام و انقلاب در اقدامی خبیث دست به ترور این شهید والا مقام و هم رزمانش زدند که قطعاً دشمنان همان‌گونه که قبلاً هم تجربه کرده‌اند سیلی محکمی بابت این اقدام پلید و اشتباه خود خواهند خورد.

بامداد جمعه 13 دي 98 در جریان حمله به کاروان الحشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان به شهادت رسیدند.

انتهاي پيام/

 

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر