تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31840
تاریخ انتشار: ج, 1398/10/20 - 23:02
امام جمعه موقت پارس آباد گفت: اگر مسئولی در هر جايگاهي حرف از مذاکره با آمریکاي جهانخوار بزند خائن به مملکت است و ملت ایران او را کنار خواهد زد.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام سید اسماعیل احمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان پارس آباد اظهار كرد: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه‌ نظامی عين الاسد آمریکا و اقدام مقتدرانه انجام یافته، ابهت استکبار را در منطقه و چشم جهانیان شکست.

وي با بيان اينكه در اين حمله موشكي دست برتر نظامي ايران و عمل به وعده انتقام سخت براي دنيا نمايان شد، خواسته اصلی سردار شهید قاسم سلیمانی را پشتیبانی از ولایت فقیه دانست و گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی نماد اقتدار و عزت انقلاب اسلامی در سراسر جهان  بود که شهادت این سردار بزرگوار وحدت ملی، عزت اسلامی و زنده بودن انقلاب را به رخ جهانیان کشاند.

امام جمعه موقت پارس آباد با اشاره به اینکه خون این شهید بسیار با برکت بود، افزود: از جمله برکات خون شهید سلیمانی، اتحاد و انسجام و وحدت و همدلی بین ملت ایران و به طور کلی بین امت اسلامی  بود.

احمدي تقویت جبهه‌ مقاومت را یکی از برکات خون سردار رشید اسلام دانست و گفت: استکبار ستیزی یکی دیگر از برکات خون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود چون مردم به برکت خون شهید سلیمانی دشمن اصلی خود را به خوبی شناختند.

خطيب جمعه پارس آباد به فراجناحي بودن سردار سليماني و وابستگي وي به ولايت فقيه و مردم اشاره كرد و افزود: آمریکا دشمن ذاتی و همیشگی ملت ایران است و اگر مسؤولی حرف از مذاکره با آمریکا بزند خائن به مملکت است و ملت ایران او را کنار خواهد زد.

وي در ادامه با اشاره به سبک زندگی و شخصیت والای حضرت فاطمه (س) تصريح كرد: حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها،  عصاره خلقت است و در روایت آمده است که  زهرا نامیدن حضرت فاطمه(س) به این دلیل بود که عظمت نور خدا در ایشان آشکار بود.

احمدي افزود: حضرت فاطمه زهرا (س) منشاء برکات و دلیل خدا بر حقانیت ائمه اطهار(ع) و واسطه فیض میان اهل عصمت و طهارت با مبدا و مقصد وحی است.

امام جمعه موقت پارس آبادادامه داد: ریشه تمام مفاسد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ما در فاصله گرفتن از اهل بیت(ع) است و  اگر به اهل بیت(ع) چنگ بزنیم هیچ قدرتی توان ایستادگی در مقابل ما را نخواهد داشت.

وي در پايان از حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه‌های نظامی آمریکا در انتقام شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیر كرد.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر