تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31850
تاریخ انتشار: ش, 1398/10/21 - 19:09
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: بزرگترین رویداد و رزمایش تولید محتوای فعالان فضای مجازی استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش آران مغان، قاسم محمدزاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بزرگترین رویداد و رزمایش تولید محتوای فعالان فضای مجازی استان اردبیل  بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه رزمایش و رویداد تولید محتوای بسیج در اردبیل در سه محور اصلی برگزار می‌شود، افزود: رزمایش و رویداد بزرگ تولید محتوای بسیج در استان اردبیل در سه محور اصلی پویانمایی کات اوت، نرم‌افزارهای ویژه پلتفرم اندروید و بازی‌های ویژه پلتفرم اندروید برگزار می‌شود.

محمدزاده یکی از مهم‌ترین و شاخص‌ترین اهداف رزمایش تولید محتوای بسیج استان اردبیل را تولید محتوای دیجیتال در تراز اندیشه و توان بسیج دانست و تصریح کرد: مهم‌ترین و شاخص‌ترین اهداف رزمایش تولید محتوای بسیج استان اردبیل تولید محتوای دیجیتال در تراز اندیشه و توان بسیج، مانور حرکت هماهنگ در فضای مجازی، تشکیل یک فرماندهی و کنترل واحد برای عملیات در فضای مجازی و تولید محتوای دیجیتال با کیفیت رقابتی بالا است.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: این رزمایش 48 ساعته خواهد بود که شرکت کنندگان باید در این مدت باهم به رقابت بپردازند و شرکت کنندگان باید کلیه تجهیزات الکترونیکی همچون لپ تاپ و تلفن همراه و تجهیزات غیر الکترونیکی اعم از کاغذ، مداد، مداد رنگی، مداد طراحی و تخته شاسی را با خود به همراه داشته باشند.

وی از ثبت نام برای این رویداد بزرگ خبر داد و اظهار کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در رزمایش و رویداد بزرگ تولید محتوای بسیج در سطح استان اردبیل می‌توانند با مراجعه به دبیرخانه برگزاری رویداد بزرگ و رزمایش تولید محتوای بسیج واقع در میدان 15 خرداد جنب مدرسه امام حسن مجتبی(ع) اردبیل نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر