تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31858
تاریخ انتشار: س, 1398/10/24 - 11:06
در جلسه‌ای که با حضور متولیان این بخش برگزار شد، ضمن بررسی محل و شخصیت شهرک، درخصوص نحوه فعالیت کارگروه شهرک صنعتی مذکور بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش آران مغان، ایجاد شهرک صنعتی مشترک ایران- آذربایجان (با هدف تولید محصولات صادرات محور) در دستور کار قرار گرفت.
عباس تابش، نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کارگروه تاسیس شهرک صنعتی مشترک دو کشور ایران و آذربایجان با اعلام این خبر در خصوص ایجاد شهرک صنعتی مشترک ایران- آذربایجان عنوان کرد: در جلسه‌ای که با حضور متولیان این بخش برگزار شد، ضمن بررسی محل و شخصیت شهرک، درخصوص نحوه فعالیت کارگروه شهرک صنعتی مذکور بحث و تبادل نظر شد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: این شهرک با هدف افزایش مبادلات تجاری و با گرایش تولید محصولات صادرات محور کشور در سال حمایت از تولید ملی در مرز مشترک دو کشور ایران و آذربایجان در شهر پارس‌آباد ایجاد خواهد شد.
تابش در ادامه اظهار امیدواری کرد که حداکثر ظرف دو هفته آینده پیشنهادهای طرف ایرانی اعم از محل دقیق و نحوه استقرار، مشوق‌ها، شرایط موردنظر و با رویکرد سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بخش ایرانی به میکائیل جباروف، وزیر مالیات جمهوری آذربایجان اعلام می‌شود و در صورت نیاز، مذاکرات حضوری با مشارکت کارگروه تعیین شده دو طرف پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/ دنیای اقتصاد

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر