تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31860
تاریخ انتشار: چ, 1398/10/25 - 11:34
فرماندار اصلاندوز گفت: شهرستان مرزی اصلاندوز مغان با توجه به پتانسیل بالا باید به پایلوت ورزش های همگانی، روستایی و عشایری تبدیل شود.

به گزارش آران مغانبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، سید عباس مینایی در جلسه با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه هیچ مقوله‌ای همچون ورزش در توسعه فرهنگی روستاها اثرگذار نیست، اظهار کرد: با توجه به اینکه بیشترین درصد عشایر استان اردبیل در شهرستان اصلاندوز هست، باید این شهرستان به عنوان پایلوت ورزش های همگانی ، روستایی و عشایری انتخاب و معرفی شود.

وی افزود: در راستای همگانی کردن ورزش در این شهرستان، باید هیات های ورزشی از جمله هیات ورزش های همگانی و روستایی فعال شوند تا بتوانیم اهالی را به سمت ورزش سوق داده و نشاط و شادی را در روستاهای شهرستان افزایش دهیم.

مینایی گفت: شهرستان اصلاندوز دارای پتانسیل ها و ظرفیت های بسیاری بخصوص در حوزه ورزش است که توجه ویژه را می طلبد همچنین با توسعه ورزش در روستاها از مهاجرت جوانان در پی مشکلات و مسایل اقتصادی و کاری نیز می‌توان کاست.

فرماندار شهرستان اصلاندوز تصریح کرد: ورزش و جوانان یک حوزه تخصصی است که اصلی ترین هدف آن توسعه و ترویج ورزش، ایجاد نشاط اجتماعی، بالا بردن امید به زندگی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی است که در این راستا اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل یکی از ادارات موفق است.

وی با بیان اینکه برای سال 99 اعتبار ویژه ای برای تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان در نظر خواهیم گرفت، گفت: در حال حاضر جهت ایجاد زمین چمن فوتبال و استخر با بخش خصوصی رایزنی های اولیه انجام گرفته و عملیات اجرایی این دو مکان آغاز شده است.
انتهای پیام/

ارسال نظر