تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31863
تاریخ انتشار: ج, 1398/10/27 - 19:31
امام جمعه موقت پارس آباد با اشاره به اینکه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی منشأ تحولات جدید در کل دنیا شد، گفت: شهادت این سردار سرافراز اسلام ابعاد جدیدی از جبهه مقاومت را برای ملت ایران اسلامی رقم زد.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام اسماعیل احمدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد اظهار کرد: شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تشییع با شکوه پیکر این شهید بزرگوار اسلام و انتقام موشکی سپاه پاسداران از پایگاه‌های آمریکا جز ایام الله انقلاب محسوب می‌شود.

وی افزود: دشمنان محاسبه می‌کردند که با ترور سردار قاسم سلیمانی قدرت هسته‌ای، قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران و قدرت موشکی که سه مؤلفه قدرت برای کشورمان بود را تحت تأثیر قرار دهند اما به خواست خداوند حیثیت و ابهت خودشان را تخریب کردند.

امام جمعه موقت پارس آباد گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌خواستند با تحریم‌های اقتصادی داخل منطقه تضاد ایجاد کنند که مردم بر حکومت فشار وارد کنند اما مردم ایران هوشیار است و به تمام مسائل کشور و جهان توجه داشته و دارد.

احمدی با اشاره به اینکه شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی منشأ تحولات جدید در کل دنیا شد، افزود: شهادت این سردار سرافراز اسلام ابعاد جدیدی از جبهه مقاومت را برای ملت ایران اسلامی رقم زد.

خطیب جمعه پارس آباد افزود: سپاه پاسداران از اول انقلاب اسلامی در هر نقطه از کشور عزیزمان هر خطری احساس کردند آماده بودند.

وی تأکید کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امنیت کشور را مورد هدف قرار داده بودند که رشادت و شجاعت سربازان ولایت اجازه نداد به انقلاب اسلامی آسیبی وارد شود.

ملت ایران اسلامی در هوشیاری کامل به سر می‌برند

امام جمعه موقت پارس آباد در خصوص حادثه اخیر سقوط هواپیمای اکراینی، ضمن ابراز همدردی با خانواده این شهیدان، اضافه کرد: دشمنان بهانه به دست آوردند که از این جریان به نفع خود استفاده کنند اما این مسئله باعث نمی‌شود خدمات چشم گیر سپاه تحت تأثیر قرار گیرد و ملت ایران اسلامی در هوشیاری کامل به سر می‌برند

احمدی در خصوص فرارسیدن هفته شورای آموزش و پرورش نیز با بیان اینکه هدف از تشکیل این شورا افزایش مشارکت‌ها در حوزه آموزش و پرورش است، افزود: مردم بایستی نذورات فرهنگی انجام داده و خیرین در مسائل فرهنگی و آموزشی بیش از پیش کوشا باشند.

گفتنی است، بعد از اقامه نماز جمعه عبادی و سیاسی این هفته، مردم شهرستان پارس آباد همزمان با سراسر کشور از مقابل مصلای امام خمینی (ره) تا میدان سپاه در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر آمریکای جنایتکار و اظهار همدردی با خانواده‌های معظم شهدای حادثه هواپیمایی اخیر راهپیمایی کردند.

منبع: خبرگزاري مهر

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر