تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31866
تاریخ انتشار: د, 1398/10/30 - 15:42
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد از اعزام دومین گروه جهادی شهدای شهرستان پارس آباد به مناطق سیل‌زده معمولان لرستان خبر داد.

به گزارش آران مغان، حسن نوری گفت: در راستای محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده، دومین گروه جهادی شهدای ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد متشکل از ۱۲ جهادگر به مناطق سیل‌زده معمولان لرستان اعزام شدند.

وی افزود: اولین گروه‌ جهادی اعزامی به مناطق سیل‌زده معمولان استان لرستان از شهرستان پارس آباد خدمات عمرانی مناسبی را به هموطنان سیل‌زده ارائه نموده‌اند که دومین گروه جهادی شهرستان نیز جهت ادامه خدمت‌رسانی به مردم در عرصه عمرانی به مناطق سیل زده معمولان اعزام شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد با قدرانی از زحمات گروه‌های جهادی استان در مناطق سیل‌زده معمولان، اظهار کرد: گروه‌های جهادی استان اردبیل در مناطق سیل‌زده معمولان لرستان جلوه‌ای از جهاد همبستگی برای خدمت‌رسانی به مردم را به نمایش گذاشتند.

نوری با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی جزء برنامه‌های اولویت‌دار بسیج و سپاه است، تصریح کرد: کسب رضایت الهی و ایجاد رضایت و امیدواری در بین مردم سرلوحه حرکت گروه‌های جهادی است.

وی گفت: بسیج و سپاه در تمام حوادث و بحران‌های طبیعی و غیرمترقبه از جمله سیل و زلزله در کنار مردم بوده است به طوری که گروه‌های جهادی استان اردبیل از لحظات اول وقوع سیل در معمولان لرستان در فروردین ماه سال‌جاری در مناطق حضور یافته و در همچنان در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر