تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31869
تاریخ انتشار: چ, 1398/11/02 - 20:33
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: در حالی پارس آبادمغان ايام فاطميه سوگوار شهادت حضرت زهرا (س) است که برخي افراد و تالارهاي شهرستان حرمت اين ايام را نگه نمی‌دارند.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوری عصر امروز در کارگاه توانمندسازی ارکان مساجد پارس آباد با انتقاد از اینکه در ایامی که اهل بیت(ع) اندوهگین هستند صدای ساز و آهنگ و عروسی و مجالس شادی برپا می‌شود، گفت: در حالی پارس آبادمغان این روزها سوگوار شهادت حضرت زهرا (س) است که برخی افراد و تالارها در این شهرستان حرمت ایام فاطمیه را نگه نمی‌دارند و در این ایام با موسیقی، میزبان مجالس شادی و عروسی هستند.

وی با بیان اینکه متولیان فرهنگی شهرستان پارس آباد باید با فرهنگ سازي نقش جدی در خصوص عدم تكرار اينگونه بي حرمتي ها ایفا کنند، افزود: کسانی که در سوگواري شهادت ائمه معصومین (ع) مجالس عروسی برگزار می نمایند مسبب گناه دیگران نيز مي شوند.

فرمانده سپاه پارس آباد تصریح کرد: اگر هر کدام از ما عزیزی را از دست دهیم تا چهل روز عزادار هستیم ولی برای اهل بیت اهمیتی قائل نیستیم. حال اینکه در ایام فاطمیه با وجود سوگواری و برپایی نمایشگاه یاس کبود در پارس آباد چند صدمتري آنطرف تر در تالار مجالس شادی و عروسی برپاست.

گفتني است، از 19 دی 1398 تا 9 بهمن 1398 مجموعاً 20 روز (به کل این زمان ایام فاطمیه می گویند).

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر