تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31887
تاریخ انتشار: ش, 1398/11/12 - 17:21
شورای نگهبان صلاحیت 114 نفر از داوطلبان نامزدی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل را تایید کرد.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام بیدار رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اردبیل با اعلام اینکه 55 درصد از داوطلبان نامزدی انتخابات مجلس در استان اردبیل تایید صلاحیت شده اند، گفت: بر اساس نتایج دومین مرحله از رسیدگی شورای نگهبان به صلاحیت داوطلبان نامزدی انتخابات مجلس که قبل از ظهر امروز به فرمانداری ها اعلام شد، در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین 46 نفر ، در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز 28 نفر، در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر 24 نفر، در حوزه انتخابیه گرمی 6 نفر و در حوزه انتخابیه مشگین شهر 10 نفر تایید صلاحیت شدند.

وی افزود: داوطلبان رد صلاحیت شده 3 روز دیگر فرصت دارند تا شکایات، اسناد و مدارک خود را به هیئت نظارت استان و یا دفتر شورای نگهبان در تهران تحویل دهند.
لیست نهایی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور تا پایان وقت روز 22 بهمن ماه به فرمانداری های و داوطلبان اعلام خواهد شد.

 اسامی کاندیداهایی که گفته مي شود تا این لحظه صلاحیت‌ شان تایید شده است بشرح زير است:

رضا توحیدی و یوسف اکبری از حوزه انتخابیه اردبیل
عباس جهانگیرزاده و شاهرخ عبدالله زاده از حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز
خانم پرستو قاسمی و چنگیز حیدرزاده از حوزه انتخابیه گرمی
هوشنگ محمدی، سید غنی نظری، احرابی، یزدانبخش صادقی از حوزه انتخابیه خلخال و كوثر

گفتني است در نتیجه بررسی صلاحیتها در شهرستان مشکین شهر تغييري صورت نگرفته و شورای نگهبان همان نتیجه قبلی را عینا تأيید و ابلاغ کرده است.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر