تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31894
تاریخ انتشار: د, 1398/11/14 - 12:54
همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
درمانگاه خاتم‌الانبیاء شهرستان پارس‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد
مدیر موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان اردبیل گفت: همزمان با دهه مبارک فجر در روز ۲۰ بهمن‌ماه درمانگاه عمومی موسسه خدمات درمانی بسیجیان درمانگاه خاتم الانبیاء شهرستان پارس‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش آران مغان سرهنگ پاسدار رامین سلطانی اظهار داشت: درمانگاه خاتم الانبیاء بسیج شهرستان پارس‌آباد 20 بهمن‌ماه همزمان با ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی راه‌اندازی و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی گفت: این مرکز در زمینی به مساحت 2 هزار 240 مترمربع و با زیربنای 1500 مترمربع در سه طبقه با هزینه بیش از 40 میلیارد ریال ساخته، اجرا و تجهیز شده است و آماده بهره‌برداری است.

مدیر موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان اردبیل با اشاره به بخش‌های مختلف این مرکز درمانی افزود: این مرکز درمانی شامل بخش‌های مختلف مطب‌های عمومی و تخصصی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی و رادیولوژی و سونوگرافی، ماموگرافی و داروخانه و اورژانس خواهران و برادران و مامایی و روانشناسی است که در فاز نخست بخش‌های عمومی آن بهره‌برداری شده و بخش‌های دیگر به‌صورت مرحله‌ای راه‌اندازی خواهد شد.

سلطانی گفت: از ویژگی‌های این مرکز علاوه بر ارائه خدمات درمانی سلامت و کمک به ارتقای سطح سلامت و  بهداشت و درمان جامعه و اشتغال‌زایی مستقیم، استفاده از کالای ایرانی است که از افتخارات این مجموعه در سال رونق تولید و در جهت حمایت از اقتصاد و تولیدات ملی استفاده 100 درصدی از مصالح ساختمانی و تجهیزات مختلف پزشکی ساخت داخل  است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت عباس(ع) استان تصریح کرد: علاوه بر توسعه و گسترش خدمات مرکز درمانی با راه‌اندازی بخش‌های مختلف درمانگاه‌ها، به امید پروردگار تاسیس و راه‌اندازی مراکز مختلف درمانی در شهرستان‌های دیگر استان نیز از اولویت‌های بعدی این موسسه خواهد بود و امیدواریم که با سعی و تلاش و همت جهادی بتوانیم در رفع نیازهای درمانی و ارتقاع سطح سلامت سلامت جامعه موثر بوده باشیم.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر